JO16-1

3e in poule Divisie 5 B
13e in poule Groep 1 VRIJ
1e in poule Groep 1 12
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 september
0
Quick JO16-1
0
VCS JO16-1
5
Westlandia JO16-1
0
Smitshoek JO16-1
HBS JO16-1
Hoofddorp s.v. JO16-1
3
Barendrecht JO16-1
2
TOGB JO16-1
Zaterdag 19 september
2
TOGB JO16-1
4
Hoofddorp s.v. JO16-1
3
Barendrecht JO16-1
3
HBS JO16-1
1
Quick JO16-1
1
Westlandia JO16-1
4
VCS JO16-1
2
Smitshoek JO16-1
Woensdag 23 september
2
HBS JO16-1
2
Hoofddorp s.v. JO16-1

Wedstrijdschema

JO16-1
Quick JO16-1
Thuis
26-09-2020 14:00
Veld 1
Nr. 14940522CO
Scheidsrechter: A. (Ad) Oskam,
TOGB JO16-1
JO16-1
Uit
03-10-2020 14:00
Nr. 14940513CO
Scheidsrechter: J.M. (Jan) Visser, , Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
JO16-1
VCS JO16-1
Thuis
10-10-2020 13:40
Veld 1
Nr. 14940691CO
Westlandia JO16-1
JO16-1
Uit
17-10-2020 10:30
Nr. 14940634CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
JO16-1
Smitshoek JO16-1
Thuis
24-10-2020 14:00
Veld 1
Nr. 14940651CO
Hoofddorp s.v. JO16-1
JO16-1
Uit
31-10-2020 11:30
Nr. 14940666CO
Sportpark: IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO16-132109307
2.VCS JO16-132105207
3.HBS JO16-131209705
4.Hoofddorp s.v. JO16-131118704
5.Barendrecht JO16-131116604
6.TOGB JO16-131026703
7.Quick JO16-130211302
8.Smitshoek JO16-1300341300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO16-100000000
2.Barendrecht JO16-100000000
3.Berkel JO16-100000000
4.BVCB JO16-100000000
5.Concordia JO16-100000000
6.Den Hoorn JO16-100000000
7.Die Haghe JO16-100000000
8.DSO JO16-100000000
9.DWO JO16-100000000
10.Excelsior R. JO16-100000000
11.Forum Sport JO16-100000000
12.Graaf W II VAC JO16-100000000
13.HBS JO16-100000000
14.Hillegersberg, vv JO16-100000000
15.HVV JO16-100000000
16.Leonidas JO16-100000000
17.FC Lisse JO16-100000000
18.Nieuwerkerk JO16-100000000
19.FC Oegstgeest JO16-100000000
20.PPSC JO16-100000000
21.Quick JO16-100000000
22.RAS JO16-100000000
23.FC Skillz JO16-100000000
24.Smitshoek JO16-100000000
25.Sparta (AV) JO16-100000000
26.TOGB JO16-100000000
27.VCS JO16-100000000
28.Westlandia JO16-100000000
29.Wilhelmus JO16-1G00000000
30.Wippolder JO16-100000000
31.XerxesDZB JO16-100000000
32.FC Zoetermeer JO16-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO16-100000000
2.FC Skillz JO16-100000000

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:15
-
19:30
Veld 2 (A)
Rick Rijkers Meinen
di
18:00
-
19:30
Veld 1 (B)
Rick Rijkers Meinen
do
18:00
-
19:30
Veld 1 (A)
Rick Rijkers Meinen
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 26 september
16:30 – 18:30
Bardienst 5 zaterdag: HBS JO16-1

Team resultaten

BarHBSHooQuiSmiTOGVCSWes
Barendrecht JO16-13 - 33 - 2
HBS JO16-12 - 2
Hoofddorp s.v. JO16-12 - 3
Quick JO16-10 - 01 - 1
Smitshoek JO16-12 - 4
TOGB JO16-12 - 42 - 0
VCS JO16-11 - 04 - 2
Westlandia JO16-15 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 12".