JO17-4

9e in poule 4e klasse 04
3e in poule Groep 4 24
5e in poule 4e klasse 06
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Die Haghe JO17-3
10
Westlandia JO17-4
5
Sportclub Monster JO17-3
1
Quintus JO17-2
1
FC 's-Gravenzande JO17-3
0
Verburch JO17-3
3
Loosduinen JO17-1
1
Naaldwijk JO17-2
5
Den Hoorn JO17-5
2
HBS JO17-4
Zaterdag 16 februari
7
FC 's-Gravenzande JO17-3
0
Die Haghe JO17-3
2
Sportclub Monster JO17-3
6
Westlandia JO17-4
1
Loosduinen JO17-1
5
Den Hoorn JO17-5
3
Quintus JO17-2
5
Scheveningen JO17-2
6
HBS JO17-4
2
Naaldwijk JO17-2

Wedstrijdschema

JO17-4
Sportclub Monster JO17-3
Thuis
09-03-2019 13:45
Nr. 13361816CO
Verburch JO17-3
JO17-4
Uit
16-03-2019 10:00
Nr. 13361779CO
Sportpark: Arckelweg 20, 2685 SM POELDIJK
Westlandia JO17-4
JO17-4
Uit
23-03-2019 11:30
Nr. 13361766CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
JO17-4
Scheveningen JO17-2
Thuis
30-03-2019 11:30
Nr. 13361818CO
JO17-4
Die Haghe JO17-3
Thuis
06-04-2019 13:45
Nr. 13361820CO
Loosduinen JO17-1
JO17-4
Uit
13-04-2019 13:00
Nr. 13361800CO
Sportpark: Madesteinweg 17, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO JO17-396124416019
2.DWO JO17-386024213018
3.DUNO JO17-285212917116
4.Wilhelmus JO17-5105143321016
5.FC 's-Gravenzande JO17-3105143026016
6.Forum Sport JO17-4104242421014
7.Vitesse Delft JO17-2104152541013
8.HVV JO17-5103342127012
9.HBS JO17-493241432011
10.Den Hoorn JO17-5103162238010
11.Schipluiden JO17-210028134502
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO17-4330015109
2.Wassenaar, s.v. JO17-1320112206
3.HBS JO17-4310281603
4.Die Haghe JO17-3300352100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO17-4321018507
2.FC 's-Gravenzande JO17-332108007
3.Den Hoorn JO17-5321012507
4.Scheveningen JO17-2220010306
5.HBS JO17-431118704
6.Verburch JO17-321012103
7.Sportclub Monster JO17-331027903
8.Naaldwijk JO17-231026903
9.Loosduinen JO17-1310241103
10.Quintus JO17-2200241000
11.Die Haghe JO17-3300312000

Spelers (6)

Trainingen

wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (A)
John Boerema
vr
18:00
-
19:00
Veld 3 (A)
Aziem Hussain
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 24".

DenDieFC'HBSHVCLooNaaQuiSchSpoVerWes
Den Hoorn JO17-55 - 2
Die Haghe JO17-31 - 10
FC 's-Gravenzande JO17-37 - 01 - 0
HBS JO17-40 - 06 - 2
HVC'10 JO17-2
Loosduinen JO17-11 - 53 - 1
Naaldwijk JO17-23 - 0
Quintus JO17-2 - 3 - 5
Scheveningen JO17-25 - 0
Sportclub Monster JO17-35 - 12 - 6
Verburch JO17-3 - 2 - 0
Westlandia JO17-42 - 2