JO19-2
3e in poule 1e klasse (3e fase) 03
5e in poule 1e klasse (2e fase) 04
2e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
4
Semper Altius JO19-1
1
MVV '27 JO19-1
2
Wippolder JO19-1
1
S.V. Den Hoorn JO19-2
4
Maasdijk JO19-1
7
HBS JO19-2
5
FC 's-Gravenzande JO19-3
2
SV Leidschenveen JO19-1
Woensdag 17 april
1
Wippolder JO19-1
5
Maasdijk JO19-1
Zaterdag 13 april
2
SV Leidschenveen JO19-1
3
HBS JO19-2
1
MVV '27 JO19-1
1
Scheveningen JO19-1
2
S.V. Den Hoorn JO19-2
1
Semper Altius JO19-1
3
Wilhelmus JO19-3
3
Naaldwijk JO19-1
Wedstrijdschema
Naaldwijk JO19-1
JO19-2
Uit
11-05-2024
14:45
veld 4
Nr. 97370CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
JO19-2
FC 's-Gravenzande JO19-3
Thuis
25-05-2024
17:30
Veld 1
Nr. 97350CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Semper Altius JO19-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 21 | 18 | 0 | 18 |
2. | Scheveningen JO19-1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 33 | 13 | 0 | 16 |
3. | HBS JO19-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 29 | 22 | 0 | 16 |
4. | S.V. Den Hoorn JO19-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | 15 | 0 | 16 |
5. | Naaldwijk JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21 | 12 | 0 | 13 |
6. | Wippolder JO19-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 16 | 17 | 0 | 12 |
7. | Maasdijk JO19-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 24 | 31 | 0 | 9 |
8. | SV Leidschenveen JO19-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 22 | 0 | 6 |
9. | FC 's-Gravenzande JO19-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 | 22 | 0 | 6 |
10. | Wilhelmus JO19-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 13 | 26 | 0 | 4 |
11. | MVV '27 JO19-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | S.V. Den Hoorn JO19-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 | 6 | 0 | 19 |
2. | Scheveningen JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 28 | 12 | 0 | 18 |
3. | Semper Altius JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 28 | 11 | 0 | 11 |
4. | MVV '27 JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 22 | 14 | 0 | 11 |
5. | HBS JO19-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 17 | 25 | 0 | 8 |
6. | Maasdijk JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 20 | 0 | 5 |
7. | Naaldwijk JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | 24 | 0 | 5 |
8. | VELO JO19-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 15 | 44 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Semper Altius JO19-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 | 10 |
2. | HBS JO19-2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 19 | 9 | 0 | 8 |
3. | Scheveningen JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 16 | 10 | 0 | 7 |
4. | VELO JO19-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 20 | 0 | 3 |
5. | Verburch JO19-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Spelers (17)
R. van der Kroft
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:30
-
21:30
Veld 3 (B)
Dave de Bruin
wo
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
Dave de Bruin
Team resultaten
FC' | HBS | MVV | Maa | Naa | SVD | SVL | Sch | Sem | Wil | Wip | |
FC 's-Gravenzande JO19-3 | 4 - 3 | 0 - 1 | 5 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||||
HBS JO19-2 | 4 - 0 | 2 - 5 | 2 - 1 | ||||||||
MVV '27 JO19-1 | 1 - 1 | ||||||||||
Maasdijk JO19-1 | 4 - 7 | 2 - 1 | 1 - 5 | 9 - 1 | |||||||
Naaldwijk JO19-1 | 4 - 1 | 5 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO19-2 | 4 - 4 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||||||
SV Leidschenveen JO19-1 | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 5 - 3 | |||||||
Scheveningen JO19-1 | 4 - 3 | 8 - 1 | 6 - 1 | 7 - 0 | |||||||
Semper Altius JO19-1 | 4 - 2 | 4 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | |||||||
Wilhelmus JO19-3 | 2 - 5 | 3 - 3 | 1 - 2 | ||||||||
Wippolder JO19-1 | 6 - 2 | 1 - 5 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 0 |
HBS | MVV | Maa | Naa | SVD | Sch | Sem | VEL | |
HBS JO19-2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 12 | 7 - 2 | ||||
MVV '27 JO19-1 | 5 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | ||||
Maasdijk JO19-1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 4 | |||||
Naaldwijk JO19-1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 4 - 3 | |||||
S.V. Den Hoorn JO19-2 | 4 - 2 | 1 - 0 | 4 - 1 | 6 - 0 | ||||
Scheveningen JO19-1 | 3 - 1 | 5 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | ||||
Semper Altius JO19-1 | 2 - 2 | 7 - 0 | 4 - 1 | |||||
VELO JO19-2 | 1 - 8 | 5 - 5 | 3 - 10 |
HBS | Sch | Sem | VEL | Ver | Wip | |
HBS JO19-2 | 3 - 3 | 6 - 2 | 7 - 1 | |||
Scheveningen JO19-1 | 7 - 1 | |||||
Semper Altius JO19-1 | 3 - 3 | 4 - 1 | 5 - 0 | |||
VELO JO19-2 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||||
Verburch JO19-2 | 0 - 4 | 4 - 6 | 3 - 8 | |||
Wippolder JO19-1 | 4 - 1 | 2 - 7 |