HBS 9
3e in poule 4e klasse 03
2e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 07
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 10
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
2
SEP 2
0
Full Speed 3
5
Taurus 3
2
sv Zuid West DH 3
Zondag 14 april
2
Full Speed 3
2
TOGB 3
5
Ouwe Schoen 4
2
S.V. Den Hoorn 4
0
BMT 5
3
Quick 4
2
Wanica Star 5
2
SEP 2
4
sv Zuid West DH 3
3
sv Zuid West DH 4
5
HBS 9
4
Taurus 3
Wedstrijdschema
Ouwe Schoen 4
HBS 9
Uit
19-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 12616CO
Sportpark TU - Delft
S.V. Den Hoorn 4
HBS 9
Uit
22-05-2024
20:00
veld 3
Nr. 12040CO
competitie / inhaal , Sportpark Den Hoorn
HBS 9
TOGB 3
Thuis
26-05-2024
14:30
Veld 1
Nr. 14042CO
HBS 9
TOGB 3
Thuis
26-05-2024
16:00
Veld 1
Nr. 14042CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: Afgeschermd
SEP 2
HBS 9
Uit
09-06-2024
11:30
veld 3-SEP/Vitesse D
Nr. 13616CO
Sportpark Tanthof Zuid
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 19 | 16 | 2 | 1 | 65 | 19 | 0 | 50 |
2. | sv Zuid West DH 3 | 18 | 12 | 3 | 3 | 55 | 36 | 0 | 39 |
3. | HBS 9 | 18 | 11 | 2 | 5 | 43 | 37 | 0 | 35 |
4. | Ouwe Schoen 4 | 18 | 10 | 4 | 4 | 59 | 32 | 0 | 34 |
5. | S.V. Den Hoorn 4 | 18 | 10 | 1 | 7 | 40 | 30 | 0 | 31 |
6. | SEP 2 | 19 | 8 | 5 | 6 | 54 | 43 | 1 | 28 |
7. | TOGB 3 | 19 | 7 | 4 | 8 | 64 | 44 | 0 | 25 |
8. | Taurus 3 | 20 | 7 | 0 | 13 | 45 | 85 | 0 | 21 |
9. | BMT 5 | 18 | 5 | 2 | 11 | 38 | 47 | 0 | 17 |
10. | sv Zuid West DH 4 | 19 | 4 | 2 | 13 | 29 | 60 | 0 | 14 |
11. | Full Speed 3 | 20 | 3 | 3 | 14 | 20 | 50 | 0 | 12 |
12. | Wanica Star 5 | 18 | 4 | 2 | 12 | 23 | 52 | 4 | 10 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 1 | 0 | 9 |
2. | HVV 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 | 0 | 6 |
3. | Graaf W II VAC 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 14 | 0 | 3 |
4. | Quick 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 22 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (18)
W.J. Geerling
O.F.J. Glotzbach
Y. Klink
S. Lakhdar
H.P. Sneep
M.M.J. van Wieringen
F.G.W. Wieser
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (B)
Rowan Fokkers
Team resultaten
BMT | Ful | HBS | Ouw | Qui | SVD | SEP | TOG | Tau | Wan | svZ | svZ | |
BMT 5 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 6 - 5 | 5 - 0 | ||||
Full Speed 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||
HBS 9 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 4 - 3 | 5 - 4 | 1 - 0 | 5 - 2 | 1 - 0 | ||
Ouwe Schoen 4 | 7 - 4 | 4 - 2 | 2 - 4 | 5 - 2 | 0 - 0 | 6 - 2 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | |||
Quick 4 | 3 - 1 | 6 - 0 | 5 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 0 | 3 - 3 | |||
S.V. Den Hoorn 4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 4 | |||
SEP 2 | 6 - 3 | 2 - 0 | 4 - 4 | 1 - 2 | 3 - 0 | 6 - 3 | 5 - 0 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||
TOGB 3 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 2 | 1 - 5 | 0 - 5 | 3 - 1 | 25 - 0 | 0 - 3 | 9 - 2 | |||
Taurus 3 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 7 | 4 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 8 - 1 | 5 - 2 | 4 - 1 | ||
Wanica Star 5 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 5 | 0 - 2 | |||
sv Zuid West DH 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 6 - 1 | 8 - 1 | 4 - 3 | |||
sv Zuid West DH 4 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 4 | 0 - 8 | 0 - 4 | 0 - 4 | 4 - 5 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 |
Gra | HBS | |
Graaf W II VAC 4 | ||
HBS 9 | 0 - 2 |
Gra | HBS | HVV | Qui | |
Graaf W II VAC 3 | 0 - 4 | 6 - 2 | ||
HBS 9 | 3 - 0 | |||
HVV 3 | 8 - 1 | 5 - 0 | ||
Quick 6 | 1 - 11 |