HBS 9
4e in poule 4e klasse 03
2e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 07
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 10
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 17 maart
2
sv Zuid West DH 4
1
Full Speed 3
3
TOGB 3
1
SEP 2
5
Quick 4
1
HBS 9
3
S.V. Den Hoorn 4
1
BMT 5
8
Taurus 3
1
Wanica Star 5
1
sv Zuid West DH 3
0
Ouwe Schoen 4
Zondag 10 maart
2
Full Speed 3
3
sv Zuid West DH 3
1
TOGB 3
5
Quick 4
3
SEP 2
0
S.V. Den Hoorn 4
6
BMT 5
5
Taurus 3
0
Wanica Star 5
2
sv Zuid West DH 4
Wedstrijdschema
HBS 9
sv Zuid West DH 3
Thuis
24-03-2024
14:30
Veld 3
Nr. 13667CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: S.D. (Storm) Junier
sv Zuid West DH 4
HBS 9
Uit
07-04-2024
10:00
veld 1
Nr. 60229CO
Sportpark Escamp III HMC
HBS 9
Taurus 3
Thuis
14-04-2024
14:30
Veld 2
Nr. 11675CO
S.V. Den Hoorn 4
HBS 9
Uit
21-04-2024
11:30
veld 3
Nr. 12040CO
Sportpark Den Hoorn
SEP 2
HBS 9
Uit
12-05-2024
11:30
veld 3-SEP/Vitesse D
Nr. 13616CO
Sportpark Tanthof Zuid
Ouwe Schoen 4
HBS 9
Uit
19-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 12616CO
Sportpark TU - Delft
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 16 | 14 | 1 | 1 | 57 | 15 | 0 | 43 |
2. | sv Zuid West DH 3 | 13 | 10 | 2 | 1 | 42 | 19 | 0 | 32 |
3. | S.V. Den Hoorn 4 | 16 | 10 | 0 | 6 | 37 | 24 | 0 | 30 |
4. | HBS 9 | 15 | 8 | 2 | 5 | 29 | 29 | 0 | 26 |
5. | Ouwe Schoen 4 | 15 | 7 | 4 | 4 | 46 | 29 | 0 | 25 |
6. | TOGB 3 | 14 | 6 | 3 | 5 | 57 | 31 | 0 | 21 |
7. | SEP 2 | 15 | 6 | 4 | 5 | 43 | 36 | 1 | 21 |
8. | Taurus 3 | 16 | 5 | 0 | 11 | 34 | 71 | 0 | 15 |
9. | BMT 5 | 14 | 4 | 2 | 8 | 31 | 36 | 0 | 14 |
10. | sv Zuid West DH 4 | 16 | 4 | 2 | 10 | 24 | 51 | 0 | 14 |
11. | Full Speed 3 | 16 | 3 | 1 | 12 | 17 | 44 | 0 | 10 |
12. | Wanica Star 5 | 14 | 2 | 1 | 11 | 15 | 47 | 4 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 1 | 0 | 9 |
2. | HVV 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 | 0 | 6 |
3. | Graaf W II VAC 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 14 | 0 | 3 |
4. | Quick 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 22 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (18)
W.J. Geerling
O.F.J. Glotzbach
Y. Klink
S. Lakhdar
H.P. Sneep
M.M.J. van Wieringen
F.G.W. Wieser
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:30
-
22:00
Veld 2 (B)
Rowan Fokkers
Overige activiteiten
Zondag 24 maart
11:15 – 13:30
Clubhuis 2 zondag: HBS 9
Team resultaten
BMT | Ful | HBS | Ouw | Qui | SVD | SEP | TOG | Tau | Wan | svZ | svZ | |
BMT 5 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 6 - 5 | 5 - 0 | ||||||
Full Speed 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||||
HBS 9 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 4 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
Ouwe Schoen 4 | 7 - 4 | 4 - 2 | 2 - 4 | 0 - 0 | 6 - 2 | 2 - 0 | 3 - 3 | |||||
Quick 4 | 3 - 1 | 6 - 0 | 5 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 0 | ||||
S.V. Den Hoorn 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 4 | ||||
SEP 2 | 4 - 4 | 3 - 0 | 6 - 3 | 5 - 0 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
TOGB 3 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 2 | 1 - 5 | 0 - 5 | 3 - 1 | 25 - 0 | 9 - 2 | ||||
Taurus 3 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 8 - 1 | 4 - 1 | ||||
Wanica Star 5 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 5 | 0 - 2 | ||||||
sv Zuid West DH 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 6 - 1 | 8 - 1 | |||||
sv Zuid West DH 4 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 8 | 0 - 4 | 0 - 4 | 4 - 5 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 |
Gra | HBS | |
Graaf W II VAC 4 | ||
HBS 9 | 0 - 2 |
Gra | HBS | HVV | Qui | |
Graaf W II VAC 3 | 0 - 4 | 6 - 2 | ||
HBS 9 | 3 - 0 | |||
HVV 3 | 8 - 1 | 5 - 0 | ||
Quick 6 | 1 - 11 |