HBS 6
8e in poule 3e klasse 2
4e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
4
Slikkerveer 2
2
HBS 6
8
Wippolder 3
3
Antibarbari 6
2
VOC 4
4
Moordrecht 2
Zondag 7 april
7
Groeneweg 2
1
TOGB 2
3
VOC 3
3
VOC 4
5
DRL 2
2
Bolnes 2
5
CWO 2
0
Slikkerveer 2
5
Moordrecht 2
7
Wippolder 3
1
Antibarbari 6
1
Antibarbari 5
Wedstrijdschema
HBS 6
Antibarbari 5
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld 2
Nr. 12346CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
Wippolder 3
HBS 6
Uit
28-04-2024
11:30
veld 2
Nr. 15658CO
Sportpark Pauwmolen
HBS 6
Wippolder 3
Thuis
05-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 11635CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
HBS 6
VOC 4
Thuis
12-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 12635CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 2.
Uit: Kleedkamer 7.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
TOGB 2
HBS 6
Uit
19-05-2024
11:00
veld 1-TOGB
Nr. 12366CO
Sportpark Het Hoge Land
HBS 6
VOC 3
Thuis
26-05-2024
10:00
Veld 1
Nr. 12755CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: T.H. (Taco) Risselada
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wippolder 3 | 16 | 13 | 0 | 3 | 60 | 31 | 0 | 39 |
2. | Antibarbari 5 | 17 | 12 | 3 | 2 | 59 | 20 | 0 | 39 |
3. | CWO 2 | 15 | 12 | 1 | 2 | 73 | 34 | 0 | 37 |
4. | Antibarbari 6 | 18 | 8 | 5 | 5 | 52 | 45 | 0 | 29 |
5. | Moordrecht 2 | 16 | 8 | 2 | 6 | 73 | 57 | 0 | 26 |
6. | VOC 3 | 18 | 7 | 2 | 9 | 43 | 52 | 0 | 23 |
7. | Groeneweg 2 | 18 | 6 | 4 | 8 | 55 | 59 | 0 | 22 |
8. | HBS 6 | 18 | 7 | 1 | 10 | 41 | 56 | 0 | 22 |
9. | Slikkerveer 2 | 17 | 6 | 3 | 8 | 38 | 44 | 0 | 21 |
10. | VOC 4 | 17 | 5 | 5 | 7 | 45 | 47 | 0 | 20 |
11. | Bolnes 2 | 18 | 4 | 3 | 11 | 51 | 77 | 0 | 15 |
12. | TOGB 2 | 17 | 3 | 4 | 10 | 35 | 63 | 0 | 13 |
13. | DRL 2 | 17 | 2 | 3 | 12 | 36 | 76 | 0 | 9 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 9 |
2. | Wanica Star 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 |
3. | BMT 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | 0 | 3 |
4. | HBS 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (19)
R. Baas
R de Rijke
J.J. Drost
J. van Gorkum
M. Knops
I. Noordenbos
D.T. Risselada
F.J. Vink
S.P. Vink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 1 (B)
Tom van Dijk
do
21:00
-
22:30
Veld 3 (A)
Tom van Dijk
Team resultaten
Ant | Ant | Bol | CWO | DRL | Gro | HBS | Moo | Sli | TOG | VOC | VOC | Wip | |
Antibarbari 5 | 3 - 3 | 6 - 0 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 0 | 6 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | |||||
Antibarbari 6 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 1 | 3 - 3 | 1 - 4 | ||||
Bolnes 2 | 2 - 1 | 2 - 5 | 9 - 2 | 7 - 0 | 2 - 9 | 2 - 5 | 1 - 1 | 4 - 2 | |||||
CWO 2 | 3 - 4 | 3 - 5 | 4 - 4 | 8 - 1 | 6 - 4 | 5 - 4 | 5 - 0 | 4 - 0 | |||||
DRL 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | 5 - 2 | 2 - 6 | 1 - 1 | 2 - 4 | 4 - 7 | 2 - 7 | 4 - 4 | ||||
Groeneweg 2 | 0 - 5 | 5 - 1 | 3 - 11 | 4 - 1 | 2 - 2 | 7 - 1 | 8 - 3 | 3 - 4 | |||||
HBS 6 | 1 - 4 | 6 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 6 | 1 - 4 | 5 - 2 | |||||
Moordrecht 2 | 0 - 1 | 5 - 5 | 3 - 3 | 4 - 2 | 5 - 2 | 11 - 3 | 3 - 7 | 5 - 7 | |||||
Slikkerveer 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 8 - 3 | 2 - 5 | 4 - 2 | 4 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | |||
TOGB 2 | 1 - 4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 3 - 3 | 5 - 6 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||||
VOC 3 | 1 - 4 | 5 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 5 - 0 | 3 - 3 | 2 - 3 | |||
VOC 4 | 1 - 4 | 1 - 1 | 8 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
Wippolder 3 | 4 - 0 | 8 - 3 | 6 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 | 3 - 1 |
BMT | HBS | Qui | Wan | |
BMT 4 | 3 - 2 | 1 - 5 | ||
HBS 6 | 1 - 3 | |||
Quick 4 | 4 - 0 | |||
Wanica Star 3 | 4 - 1 |