HBS 4
9e in poule 3e klasse 1
2e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 04
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 09
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Foreholte 2
3
RKDEO 3
5
HBS 5
3
EMM'21 2
0
HBS 4
3
Wanica Star 3
5
LFC 2
1
Voorschoten`97 3
8
Wippolder 2
2
Roodenburg 2
4
RKDEO 2
0
HVV 3
Zondag 7 april
4
Voorschoten`97 3
0
Foreholte 2
0
Wanica Star 3
3
Wippolder 2
3
HVV 3
2
LFC 2
4
Roodenburg 2
0
HBS 5
5
RKDEO 3
3
EMM'21 2
Wedstrijdschema
Roodenburg 2
HBS 4
Uit
21-04-2024
12:00
veld 1
Nr. 14195CO
Sportpark Noord
HVV 3
HBS 4
Uit
12-05-2024
11:00
veld 2
Nr. 14935CO
Sportpark De Diepput
HBS 4
Voorschoten`97 3
Thuis
19-05-2024
10:30
Veld 1
Nr. 15388CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A.
Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: P. (Pieter) Hogeweg
Foreholte 2
HBS 4
Uit
26-05-2024
10:00
veld 2
Nr. 11638CO
Sportpark Elsgeest
Foreholte 2
HBS 4
Uit
26-05-2024
10:00
veld 1
Nr. 11638CO
Sportpark Elsgeest
HBS 4
RKDEO 3
Thuis
02-06-2024
12:00
Veld 1
Nr. 15895CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1.
Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: S.D. (Storm) Junier
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 3 | 14 | 12 | 1 | 1 | 49 | 18 | 0 | 37 |
2. | LFC 2 | 15 | 12 | 1 | 2 | 62 | 28 | 0 | 37 |
3. | Wippolder 2 | 14 | 11 | 1 | 2 | 62 | 20 | 0 | 34 |
4. | RKDEO 3 | 16 | 11 | 0 | 5 | 51 | 33 | 0 | 33 |
5. | Foreholte 2 | 17 | 8 | 5 | 4 | 46 | 25 | 0 | 29 |
6. | Roodenburg 2 | 17 | 7 | 2 | 8 | 39 | 56 | 0 | 23 |
7. | RKDEO 2 | 15 | 5 | 3 | 7 | 30 | 38 | 0 | 18 |
8. | EMM'21 2 | 16 | 5 | 3 | 8 | 36 | 39 | 0 | 18 |
9. | HBS 5 | 16 | 4 | 3 | 9 | 25 | 54 | 0 | 15 |
10. | Wanica Star 3 | 16 | 3 | 4 | 9 | 22 | 40 | 0 | 13 |
11. | HBS 4 | 17 | 2 | 2 | 13 | 18 | 50 | 0 | 8 |
12. | HVV 3 | 17 | 2 | 1 | 14 | 26 | 65 | 0 | 7 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 7 |
2. | sv Zuid West DH 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 4 |
3. | Wanica Star 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 9 | 4 | 2 |
4. | HMSH 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 20 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (19)
V. Bhoendie
B.F.J. Boddendijk
B. Broers
A.P.A. Kuipers
Afgeschermd persoon
R.S. Meere
R Roeleveld
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
21:00
-
22:30
Veld 1 (A)
Vasant Bhoendie
do
21:00
-
22:30
Veld 2 (B)
Vasant Bhoendie
Team resultaten
EMM | For | HBS | HBS | HMS | HVV | LFC | RKD | RKD | Roo | Voo | Wan | Wip | |
EMM'21 2 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 1 - 4 | 4 - 1 | 1 - 4 | |||||
Foreholte 2 | 0 - 0 | 11 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 6 - 0 | 1 - 1 | 6 - 0 | 4 - 4 | |||||
HBS 4 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 6 | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 3 | 0 - 6 | |||
HBS 5 | 5 - 3 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 1 - 7 | ||||
HMSH 3 | 3 - 7 | 4 - 7 | 3 - 4 | 2 - 9 | |||||||||
HVV 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 4 - 5 | 2 - 4 | 3 - 2 | 0 - 4 | 2 - 2 | |||||
LFC 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 6 - 2 | 7 - 3 | 8 - 1 | 3 - 2 | 7 - 0 | 5 - 1 | 6 - 3 | ||||
RKDEO 2 | 3 - 2 | 0 - 3 | 4 - 0 | 1 - 4 | 1 - 3 | 4 - 0 | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 4 | ||||
RKDEO 3 | 5 - 3 | 0 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 2 | 7 - 1 | 3 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
Roodenburg 2 | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 5 - 4 | 1 - 5 | 2 - 0 | 2 - 2 | 5 - 3 | |||||
Voorschoten`97 3 | 4 - 0 | 6 - 2 | 6 - 0 | 9 - 3 | 6 - 0 | 4 - 3 | 3 - 2 | 1 - 0 | |||||
Wanica Star 3 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 3 | ||||||
Wippolder 2 | 4 - 0 | 7 - 0 | 3 - 1 | 8 - 2 | 1 - 2 | 4 - 0 |
HBS | Qui | |
HBS 4 | 0 - 3 | |
Quick 4 |
HBS | HMS | Wan | svZ | |
HBS 4 | 5 - 2 | |||
HMSH 3 | 2 - 10 | |||
Wanica Star 4 | 1 - 6 | 2 - 1 | ||
sv Zuid West DH 2 | 2 - 2 | 5 - 3 |