HBS 3

2e in poule 2e klasse A
2e in poule 2e klasse A (periode 1)
2e in poule 2e klasse A (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 26 mei
0
Bolnes 2
10
TAC'90 2
Zondag 22 mei
4
Kethel Spaland, vv 2
0
Laakkwartier 2
0
BMT 2
3
VUC 3
2
RKDEO 3
2
HMSH 3
2
GSC ESDO 2
3
Quick 4
11
Stompwijk'92 2
1
TAC'90 2
3
Bolnes 2
7
DHL 2
Donderdag 19 mei
5
Stompwijk'92 2
4
Quick 4
3
TAC'90 2
1
Bolnes 2
Woensdag 18 mei
3
Kethel Spaland, vv 2
1
BMT 2
Zondag 15 mei
4
Quick 4
1
BMT 2
2
HMSH 3
6
Kethel Spaland, vv 2
2
VUC 3
0
GSC ESDO 2
1
TAC'90 2
1
RKDEO 3
8
Laakkwartier 2
1
Bolnes 2
3
HBS 3
3
Stompwijk'92 2

Wedstrijdschema

HBS 3
Kethel Spaland, vv 2
Thuis
29-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 13147
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechters: Bruin, Henk de (Assistent-scheidsrechter), Vis, Jan (Scheidsrechter)
GSC ESDO 2
HBS 3
Uit
06-06-2022 12:15
veld 1
Nr. 8134
Sportpark Escamp I GSC ESDO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 32217238337053
2.HBS 32216246630050
3.Kethel Spaland, vv 22215076338045
4.Stompwijk'92 22212649646042
5.Laakkwartier 22313286851041
6.DHL 22210397162033
7.HMSH 3228595970029
8.GSC ESDO 22291127165424
9.Quick 42383125356324
10.TAC'90 22265114574023
11.BMT 22272136067122
12.RKDEO 32245133162314
13.Bolnes 2220220221308-6
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 31211105217034
2.HBS 3128133417025
3.Laakkwartier 2127233321023
4.Stompwijk'92 2126425024022
5.HMSH 3125432930019
6.Kethel Spaland, vv 2126062429018
7.DHL 2125253535017
8.GSC ESDO 2125074244015
9.BMT 2125073933114
10.RKDEO 3124172135013
11.TAC'90 2123272537011
12.Quick 412336252339
13.Bolnes 21200128724-4
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kethel Spaland, vv 210901399027
2.HBS 3108113213025
3.Stompwijk'92 2106224622020
4.VUC 3106133120019
5.Laakkwartier 2116053530018
6.DHL 2105143627016
7.Quick 4115062833015
8.TAC'90 2103342037012
9.HMSH 3103163040010
10.GSC ESDO 210415292149
11.BMT 210226213408
12.RKDEO 310046102731
13.Bolnes 21002814584-2

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 3 (A)
John Boerema
do
20:45
-
22:00
Veld 3 (B)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 29 mei
11:00 – 13:00
Bardienst 2 zondag: HBS 3

Team resultaten

BMTBolDHLGSCHBSHMSKetLaaQuiRKDStoTACVUCWIK
BMT 23 - 35 - 310 - 12 - 15 - 23 - 51 - 31 - 14 - 12 - 30 - 36 - 2
Bolnes 20 - 43 - 71 - 91 - 20 - 80 - 62 - 30 - 72 - 40 - 50 - 10
DHL 27 - 27 - 15 - 20 - 31 - 13 - 44 - 34 - 11 - 16 - 03 - 2
GSC ESDO 23 - 18 - 02 - 48 - 20 - 46 - 12 - 34 - 11 - 42 - 21 - 29 - 0
HBS 35 - 17 - 04 - 02 - 75 - 01 - 52 - 03 - 13 - 37 - 02 - 010 - 0
HMSH 32 - 05 - 12 - 81 - 42 - 61 - 32 - 13 - 04 - 45 - 11 - 5
Kethel Spaland, vv 23 - 13 - 13 - 01 - 00 - 31 - 34 - 06 - 04 - 01 - 40 - 3
Laakkwartier 22 - 18 - 14 - 25 - 23 - 46 - 23 - 04 - 12 - 11 - 34 - 11 - 2
Quick 44 - 13 - 13 - 42 - 43 - 54 - 12 - 20 - 22 - 22 - 32 - 3
RKDEO 30 - 73 - 36 - 30 - 12 - 21 - 30 - 20 - 21 - 34 - 31 - 5
Stompwijk'92 29 - 39 - 14 - 23 - 41 - 10 - 32 - 25 - 47 - 111 - 13 - 3
TAC'90 23 - 13 - 33 - 20 - 12 - 23 - 43 - 10 - 01 - 10 - 100 - 2
VUC 36 - 39 - 19 - 02 - 03 - 14 - 44 - 16 - 32 - 44 - 34 - 3
WIK 21 - 15 - 3