HBS 3

6e in poule 2e klasse B
1e in poule Groep 2 08
26e in poule Groep 2 2e ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 oktober
3
VUC 3
0
TAC'90 2
4
HBS 3
4
DHL 2
2
GSC ESDO 2
0
BMT 2
1
Full Speed 2
1
Quick 4
HMSH 2
Wanica Star 2
Zondag 15 oktober
2
Wanica Star 2
4
Full Speed 2
2
VCS 2
4
VUC 3
3
DHL 2
0
Laakkwartier 3
0
BMT 2
0
HBS 3
3
TAC'90 2
8
HMSH 2
Zondag 22 oktober
4
DHL 2
0
HMSH 2
dvv Delft 3
BMT 2
3
ROAC 2
2
HBS 3
1
Den Hoorn 4
2
GLZ Delfshaven, rvv 2
2
REMO 3
2
Graaf W II VAC 2

Wedstrijdschema

ROAC 2
HBS 3
Uit
22-10-2017 10:30
Nr. 12246530BE
Sportpark: Oud Adeselaan 10, 2375 XE RIJPWETERING
HBS 3
GSC ESDO 2
Thuis
29-10-2017 10:30
Veld: VB-V1
Nr. 11869115CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
Scheidsrechter: A. van den Ende,
Laakkwart. 3
HBS 3
Uit
19-11-2017 12:00
Nr. 11869554CO
Sportpark: Jan van Beersstraat 69, 2523 JS 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VUC 3430111709
2.Full Speed 242207408
3.DHL 2421112707
4.HMSH 2421111807
5.GSC ESDO 232016806
6.HBS 3413016506
7.Quick 431209305
8.BMT 231115504
9.VCS 2310261803
10.Wanica Star 220024700
11.Laakkwartier 3300361200
12.TAC'90 2300341300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 3321019507
2.sv Madestein 232107307
3.Quick 5310241303
4.GSC ESDO 4300351400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ROAC 211003203
2.GLZ Delfshaven, rvv 211002103
3.REMO 311002203
4.Antibarbari 300000000
5.BMT 200000000
6.Boshuizen, fc 200000000
7.Coal 200000000
8.DONK 300000000
9.dvv Delft 200000000
10.dvv Delft 300000000
11.Foreholte 300000000
12.Full Speed 300000000
13.Graaf W II VAC 300000000
14.GSC ESDO 200000000
15.HMSH 200000000
16.Nicolaas Boys 200000000
17.NOCKralingen 200000000
18.ODB 200000000
19.Oliveo 300000000
20.ONA 200000000
21.RVC '33 200000000
22.Swift Boys 200000000
23.VOC 400000000
24.Wippolder 200000000
25.Graaf W II VAC 210012200
26.HBS 310012300
27.Den Hoorn 410011200

Spelers (14)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
John Boerema
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
John Boerema/Gerald Sandel/A
Volledig schema

Team resultaten

BMTDHLFulGSCHBSHMSLaaQuiTACVCSVUCWanZoe
BMT 20 - 0
DHL 21 - 34 - 03 - 0
Full Speed 20 - 01 - 1
GSC ESDO 22 - 01 - 7
HBS 34 - 411 - 0
HMSH 23 - 1 -
Laakkwartier 33 - 5
Quick 41 - 1
TAC'90 21 - 23 - 8
VCS 24 - 32 - 4
VUC 33 - 03 - 2
Wanica Star 22 - 4 -
Zoetermeer, fc 2 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 08".

BMTDendvvGLZGraHBSREMROA
BMT 2
Den Hoorn 41 - 2
dvv Delft 3 -
GLZ Delfshaven, rvv 2
Graaf W II VAC 2
HBS 3
REMO 32 - 2
ROAC 23 - 2