HBS 3

6e in poule 2e klasse B
1e in poule Groep 2 08
20e in poule Groep 2 2e ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 3 december
5
VUC 3
3
HBS 3
0
HMSH 2
1
GSC ESDO 2
2
VCS 2
6
DHL 2
3
Full Speed 2
3
Laakkwartier 3
2
TAC'90 2
3
Quick 4
Zondag 10 december
0
HBS 3
0
HMSH 2
Zondag 10 december
HBS 3
HMSH 2

Wedstrijdschema

Wanica Star 2
HBS 3
Uit
17-12-2017 11:00
Nr. 11869182CO
Scheidsrechter: S. Jethoe, Sportpark: Melis Stokelaan 1175, 2541 GA 'S-GRAVENHAGE
HBS 3
TAC'90 2
Thuis
28-01-2018 10:30
Nr. 11869896CO
VCS 2
HBS 3
Uit
04-02-2018 11:00
Nr. 11869658CO
Sportpark: Dedemsvaartweg 405, 2545 DG 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMSH 2106223213020
2.VUC 396123122019
3.Quick 495313419018
4.DHL 285123015016
5.Full Speed 294321913015
6.HBS 383412912013
7.BMT 283231618011
8.GSC ESDO 28305102609
9.VCS 29306174809
10.Laakkwartier 39225212708
11.Wanica Star 28116182604
12.TAC'90 29117163404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 3321019507
2.sv Madestein 232107307
3.Quick 5310241303
4.GSC ESDO 4300351400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VOC 411007203
2.dvv Delft 211006203
3.ONA 211004003
4.NOCKralingen 211003103
5.BMT 211002003
6.ROAC 211003203
7.Boshuizen, fc 211002103
8.GLZ Delfshaven, rvv 211002103
9.Graaf W II VAC 311003303
10.DONK 311002203
11.GSC ESDO 211002203
12.REMO 311002203
13.RVC '33 211000003
14.HMSH 200000000
15.Foreholte 310013300
16.Antibarbari 310012200
17.Graaf W II VAC 210012200
18.Wippolder 210012200
19.Nicolaas Boys 210010000
20.HBS 310012300
21.Den Hoorn 410011200
22.ODB 210011200
23.Coal 210011300
24.dvv Delft 310010200
25.Full Speed 310012600
26.Swift Boys 210010400
27.Oliveo 310012700

Spelers (14)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
John Boerema
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (B)
John Boerema/Gerald Sandel/A
Volledig schema

Team resultaten

BMTDHLFulGSCHBSHMSLaaQuiTACVCSVUCWanZoe
BMT 23 - 20 - 02 - 34 - 1
DHL 21 - 34 - 03 - 04 - 0
Full Speed 20 - 03 - 31 - 14 - 0
GSC ESDO 22 - 01 - 31 - 61 - 71 - 3
HBS 34 - 42 - 06 - 0 - 11 - 0
HMSH 22 - 20 - 12 - 06 - 23 - 12 - 0
Laakkwartier 33 - 52 - 24 - 1
Quick 41 - 16 - 06 - 14 - 4
TAC'90 21 - 23 - 82 - 32 - 44 - 4
VCS 22 - 60 - 94 - 32 - 44 - 3
VUC 35 - 03 - 75 - 33 - 03 - 2
Wanica Star 23 - 12 - 43 - 4 -
Zoetermeer, fc 2 -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 2e ronde".