HBS 2

5e in poule 1e klasse A
1e in poule 1e klasse A (periode 1)
4e in poule 1e klasse A (periode 2)
7e in poule 1e klasse A (periode 3)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
2
HMSH 2
5
ODB 2
3
VUC 2
3
Hillegom sv 3
6
Quick 3
4
RKAVV 2
2
EMM'21 2
2
Graaf W II VAC 2
4
Concordia 3
2
HBS 2
Donderdag 19 mei
1
sv Zuid West DH 2
2
VUC 2
Zondag 15 mei
3
Hillegom sv 3
2
HMSH 2
3
RKAVV 2
6
sv Zuid West DH 2
0
Graaf W II VAC 2
4
Concordia 3
0
ODB 2
5
EMM'21 2
2
HBS 2
4
Quick 3
6
HVV 2
1
VUC 2

Wedstrijdschema

HBS 2 (zo)
ODB 2
Thuis
29-05-2022 12:00
Veld 1
Nr. 13698
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer 1. Uit: Kleedkamer 6.
Scheidsrechters: Fernandes, John (Scheidsrechter)
sv Zuid West DH 2
HBS 2 (zo)
Uit
06-06-2022 11:00
veld 1
Nr. 11108
Scheidsrechters: Chalabi, Wissam (Scheidsrechter), Sportpark Escamp III HMC

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 32014337239045
2.Hillegom sv 32013438138043
3.EMM'21 22011636026039
4.Concordia 32011545725038
5.HBS 22011456539037
6.HVV 21911264635035
7.Graaf W II VAC 2204972434021
8.ODB 22055104152020
9.RKAVV 22046104873018
10.VUC 22052132865017
11.HMSH 22014153710307
12.sv Zuid West DH 2192413407082
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 285212110017
2.Hillegom sv 385123315016
3.Concordia 384222512014
4.Quick 384223018014
5.EMM'21 284222013014
6.HVV 284131514013
7.Graaf W II VAC 283321110012
8.RKAVV 283231622011
9.VUC 2821592607
10.ODB 28134172006
11.HMSH 28134163306
12.sv Zuid West DH 2802616364-2
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 376102110019
2.Hillegom sv 375112614016
3.EMM'21 27430188015
4.HBS 274212915014
5.HVV 274122016013
6.Concordia 37322189011
7.Graaf W II VAC 271428907
8.ODB 27214151807
9.VUC 27205102306
10.RKAVV 27034142603
11.HMSH 27016133401
12.sv Zuid West DH 27115162640
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia 35410144013
2.Quick 354012111012
3.Hillegom sv 35320229011
4.EMM'21 25311225010
5.HVV 2430111509
6.ODB 2521291407
7.HBS 25203151406
8.sv Zuid West DH 241128804
9.RKAVV 25113182504
10.VUC 2511391604
11.Graaf W II VAC 2502351502
12.HMSH 2500583600

Spelers (21)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 3 (A)
John Boerema
do
19:30
-
20:45
Veld 3 (B)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

ConEMMGraHBSHMSHVVHilODBQuiRKAVUCsvZ
Concordia 31 - 22 - 24 - 26 - 03 - 02 - 24 - 24 - 57 - 02 - 0
EMM'21 21 - 12 - 21 - 26 - 02 - 26 - 22 - 32 - 23 - 02 - 0
Graaf W II VAC 20 - 41 - 13 - 12 - 21 - 23 - 31 - 10 - 12 - 22 - 0
HBS 22 - 02 - 25 - 08 - 11 - 30 - 02 - 45 - 13 - 02 - 2
HMSH 20 - 121 - 21 - 41 - 13 - 102 - 52 - 65 - 56 - 24 - 6
HVV 20 - 20 - 31 - 04 - 64 - 12 - 12 - 11 - 06 - 15 - 2
Hillegom sv 31 - 05 - 12 - 03 - 23 - 25 - 36 - 18 - 17 - 08 - 2
ODB 22 - 30 - 51 - 11 - 26 - 12 - 31 - 63 - 34 - 14 - 2
Quick 31 - 11 - 22 - 04 - 48 - 13 - 20 - 26 - 41 - 08 - 2
RKAVV 22 - 21 - 12 - 78 - 31 - 04 - 12 - 23 - 41 - 23 - 6
VUC 20 - 50 - 13 - 51 - 02 - 73 - 31 - 01 - 66 - 13 - 3
sv Zuid West DH 21 - 42 - 40 - 12 - 23 - 51 - 12 - 53 - 51 - 2