HBS 2

9e in poule Hoofdklasse A
2e in poule Groep 3 1
1e in poule Groep 1 08
1e in poule Groep 1 11
31e in poule Groep 1 4e ronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

HBS 2 (zo)
Jodan Boys 2
Thuis
22-08-2020
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer A. Uit: Kleedkamer B.
OEFENWEDSTRIJD
Blauw-Zwart 1
HBS 2 (zo)
Uit
25-08-2020 20:00
Nr.
OEFENWEDSTRIJD

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB 21714125921043
2.RKAVV 21611234022035
3.SJC 21711244832035
4.Quick 2179536228032
5.Oliveo 2167183441022
6.Groeneweg 2176383542021
7.Wilhelmus 2176383341021
8.VOC 2176293139020
9.HBS 21761104759019
10.RKDEO 2175393139018
11.Olympia 21760112657018
12.Foreholte 2174582430017
13.Spartaan'20 2165473840316
14.WIK 21642104259014
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Van Nispen 1330013209
2.HBS 2320113406
3.REMO 131023903
4.Toofan 1300311500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 211005103
2.Quick 410011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 211005103
2.Quick 310011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.fc Boshuizen 2110012103
2.RKDEO 211008203
3.Honselersdijk 211006103
4.SJC 211005103
5.Hellevoetsluis 211004103
6.Jodan Boys, de 411004103
7.SHO 211003003
8.TOGB 211003103
9.Valken'68 211003103
10.Nicolaas Boys 211002003
11.Oliveo 211002003
12.Brielle, VV 211002203
13.Werve, Te 211002203
14.Zwaluwen 211001103
15.DSVP 211000003
16.Quick Boys 300000000
17.Spartaan'20 210012200
18.Forum Sport 210012200
19.DOSR 310011100
20.Excelsior'20 210010000
21.Jodan Boys, de 210011300
22.Spijkenisse 210011300
23.Binnenmaas, FC 310010200
24.Rijnvogels, fc 210010200
25.Slikkerveer 210011400
26.Sparta (AV) 210011400
27.GSC ESDO 310010300
28.Stompwijk'92 210011500
29.LYRA 410011600
30.Jodan Boys, de 310012800
31.HBS 2100111200

Spelers (12)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 4e ronde".