HBS 1

3e in poule Hoofdklasse A
4e in poule Hoofdklasse A (periode 1)
2e in poule Hoofdklasse A (periode 2)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 26 mei
4
RKAVV
2
Emmen
0
Alcides
2
TOGB
2
Purmersteijn
4
Alphense Boys
4
HBS
0
SDO
1
Be Quick 1887
3
TAC'90
0
Velsen Rkvv
2
Hoogeveen
7
SJC
2
Zouaven (de)
Zondag 15 mei
2
Zouaven (de)
4
RKAVV
3
TOGB
1
VOC
2
TAC'90
1
SJC
1
Emmen
2
HBS
2
Hoogeveen
2
Alcides
0
SDO
4
Velsen Rkvv
Zaterdag 14 mei
0
Alphense Boys
9
Be Quick 1887

Wedstrijdschema

Alphen se Boys
HBS
Uit
29-05-2022 14:00
veld 1-Alphense Boys
Nr. 1806
Scheidsrechters: Broekhuizen, Max (Scheidsrechter), Ditmarsch, Joop van (Assistent-scheidsrechter), Aboujid, Samir (Assistent-scheidsrechter), Sportpark De Bijlen
HBS
Hoogeveen 1
Thuis
06-06-2022 14:00
Veld 1
Nr. 1792
Scheidsrechters: Koster, Onno (Assistent-scheidsrechter), Beemsterboer, Theo (Assistent-scheidsrechter), Krop, Mitchel (Scheidsrechter)
HBS
SC Feyenoord
Thuis
06-08-2022 14:30
Veld 1
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
OEFENWEDSTRIJD
FC 's-Gravenzande 1
HBS
Uit
13-08-2022 14:30
Nr.
OEFENWEDSTRIJD
HBS
Forum Sport 1
Thuis
20-08-2022 14:30
Veld 1
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
OEFENWEDSTRIJD voorbereiding

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB2619165735058
2.Hoogeveen2616557435053
3.HBS2616466024052
4.SJC2615476745049
5.Be Quick 18872714766026049
6.RKAVV26101064438040
7.Purmersteijn2691165345038
8.Alphense Boys26115105560038
9.Velsen Rkvv27104133841034
10.VOC2686124251030
11.TAC'902682163861026
12.Zouaven (de)2666144259024
13.Alcides2658134366023
14.Emmen2638152258017
15.SDO2643192475015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoogeveen149413715031
2.Be Quick 1887148422611028
3.SJC148333823027
4.HBS148243113026
5.TOGB148152726025
6.Purmersteijn145722318022
7.RKAVV145542120020
8.Zouaven (de)145452722019
9.Alphense Boys145452529019
10.Alcides143652733015
11.Velsen Rkvv144281521014
12.VOC143471525013
13.TAC'90144191830013
14.Emmen142571331011
15.SDO141211123805
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB121101309033
2.HBS128222911026
3.Hoogeveen127143720022
4.SJC127142922022
5.Be Quick 1887136343415021
6.RKAVV125522318020
7.Velsen Rkvv136252320020
8.Alphense Boys126153031019
9.VOC125252726017
10.Purmersteijn124443027016
11.TAC'90124172031013
12.SDO123181237010
13.Alcides12228163308
14.Emmen1213892706
15.Zouaven (de)12129153705

Spelers (25)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens
Volledig schema

Team resultaten

AlcAlpBeQEmmHBSHooPurRKASDOSJCTACTOGVOCVelZou
Alcides5 - 20 - 31 - 10 - 31 - 52 - 22 - 46 - 10 - 46 - 30 - 20 - 21 - 2
Alphense Boys1 - 30 - 97 - 02 - 20 - 12 - 11 - 20 - 32 - 21 - 35 - 13 - 22 - 1
Be Quick 18871 - 14 - 02 - 25 - 00 - 00 - 14 - 11 - 21 - 33 - 01 - 01 - 34 - 0
Emmen1 - 12 - 51 - 41 - 20 - 30 - 10 - 11 - 11 - 22 - 12 - 12 - 11 - 1
HBS6 - 16 - 11 - 23 - 01 - 11 - 04 - 01 - 21 - 01 - 24 - 05 - 14 - 1
Hoogeveen2 - 21 - 43 - 10 - 02 - 00 - 16 - 23 - 17 - 12 - 36 - 03 - 02 - 2
Purmersteijn2 - 41 - 11 - 02 - 22 - 23 - 38 - 10 - 23 - 12 - 41 - 13 - 14 - 1
RKAVV1 - 12 - 10 - 04 - 21 - 13 - 43 - 31 - 02 - 22 - 12 - 20 - 23 - 0
SDO2 - 11 - 10 - 21 - 02 - 40 - 63 - 41 - 10 - 50 - 21 - 20 - 40 - 1
SJC1 - 11 - 18 - 11 - 02 - 62 - 04 - 26 - 22 - 12 - 62 - 13 - 47 - 2
TAC'901 - 22 - 30 - 23 - 10 - 40 - 13 - 61 - 02 - 10 - 22 - 03 - 15 - 3
TOGB3 - 20 - 24 - 23 - 01 - 03 - 21 - 02 - 22 - 00 - 12 - 13 - 13 - 2
VOC2 - 22 - 21 - 41 - 11 - 20 - 25 - 10 - 02 - 15 - 13 - 05 - 11 - 0
Velsen Rkvv4 - 12 - 30 - 00 - 00 - 10 - 20 - 02 - 00 - 22 - 01 - 12 - 12 - 41 - 2
Zouaven (de)7 - 11 - 11 - 22 - 20 - 10 - 22 - 22 - 42 - 24 - 00 - 33 - 10 - 1