HBS 1

16e in poule 3e divisie B
65e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 november
4
Quick
1
OJC Rosmalen
0
Hercules
0
Be Quick 1887
0
Meern De
2
UNA
0
Quick '20
1
Dongen
1
Jong De Graafschap
3
ADO '20
1
HSC '21
3
Westlandia
1
Blauw Geel'38/JUMBO
1
HBS
3
Jong Vitesse
3
JVC Cuijk
2
EVV
2
OFC

Wedstrijdschema

Be Quick 1887
HBS
Uit
25-11-2017 19:45
Nr. 11599394CO
Scheidsrechter: J.W.M. van der Laan, Sportpark: Rijksstraatweg 14, 9752 AD HAREN GN
HBS
UNA
Thuis
03-12-2017 14:00
Nr. 11599513CO
Scheidsrechter: R.C.P van der Werff,
Dongen
HBS
Uit
10-12-2017 14:30
Nr. 11599565CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UNA1210113213031
2.Jong Vitesse128313310027
3.Quick127322919024
4.EVV126331413021
5.OFC125522314020
6.ADO '20124622619018
7.JVC Cuijk125342423018
8.Hercules125341817018
9.OJC Rosmalen125342121018
10.Dongen126062029018
11.HSC '21125161823016
12.Blauw Geel'38/JUMBO124352121015
13.Be Quick 1887123362027012
14.Meern De123361522012
15.Westlandia123272231011
16.HBS1214781507
17.Jong De Graafschap1214792007
18.Quick '201204872304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GVVV11007003
2.Capelle11006103
3.Kon. HFC11004003
4.Swift11003003
5.Hoek11003103
6.SDC Putten11003103
7.Dijk De11002003
8.Genemuiden SC11002003
9.Achilles '2911003203
10.Blauw Geel'38/JUMBO11003203
11.Noordwijk11003203
12.Ter Leede11003203
13.ONS Sneek11002103
14.Quick Boys11002103
15.Barendrecht11001003
16.csv Apeldoorn11001003
17.HHC Hardenberg11001003
18.Zwaluwen11001003
19.EVV10103301
20.VVSB10103301
21.Dongen10102201
22.Hercules10102201
23.Ajax10101101
24.Be Quick 188710101101
25.Excelsior M10101101
26.FC Lisse10101101
27.Meern De10101101
28.Rijnsb.Boys10101101
29.TEC10101101
30.VC Vlissingen10101101
31.Harkemase Boys10100001
32.Scheveningen10100001
33.Sparta Nijkerk10100001
34.Spijkenisse10100001
35.Staphorst10100001
36.UNA10100001
37.ACV00000000
38.ADO '2000000000
39.BVV/Timmermans Infra00000000
40.Chevremont00000000
41.d' Olde Veste'54 100000000
42.DHC00000000
43.DOVO00000000
44.Gemert00000000
45.Groene Ster00000000
46.JVC Cuijk00000000
47.OJC Rosmalen00000000
48.Purmersteijn00000000
49.Nuenen00000000
50.ZSV00000000
51.IJsselmeervogels10012300
52.OFC10012300
53.Quick10012300
54.Spakenburg10012300
55.DVS'33 Ermelo10011200
56.DFS sv10011200
57.HSC '2110010100
58.Lienden10010100
59.Quick '2010010100
60.VVOG10010100
61.ASWH10011300
62.ODIN 5910011300
63.AFC10010200
64.Buitenpost10010200
65.HBS10010300
66.Westlandia10010400
67.Altius 110011600
68.Magreb '9010010700

Team nieuws

Selectie HBS 1

Maandag 24 juli

Selectie HBS 1 2017/2018

Selectie HBS 1 seizoen 2017 - 2018 uitkomend in de 3e Divisie. © Daan Rhijnsburger

Toon al het nieuws

Spelers (29)

Trainingen

ma
19:45
-
21:15
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning + ass.
Volledig schema

Team resultaten

ADOBeQBlaDonEVVHBSHerHSCJonJonJVCMeeOFCOJCQuiQuiUNAWes
ADO '204 - 41 - 11 - 11 - 12 - 34 - 2
Be Quick 18870 - 12 - 43 - 31 - 03 - 41 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 14 - 22 - 12 - 21 - 30 - 3
Dongen1 - 42 - 03 - 20 - 30 - 74 - 0
EVV0 - 21 - 01 - 02 - 12 - 12 - 2
HBS0 - 00 - 10 - 22 - 00 - 01 - 3
Hercules0 - 02 - 12 - 01 - 31 - 12 - 0
HSC '210 - 21 - 12 - 13 - 02 - 11 - 3
Jong De Graafschap1 - 30 - 10 - 02 - 11 - 21 - 4
Jong Vitesse5 - 03 - 32 - 01 - 25 - 03 - 0
JVC Cuijk0 - 04 - 21 - 12 - 40 - 32 - 1
Meern De1 - 22 - 13 - 10 - 50 - 00 - 2
OFC4 - 32 - 11 - 12 - 20 - 01 - 1
OJC Rosmalen1 - 13 - 11 - 10 - 20 - 12 - 2
Quick '202 - 30 - 30 - 11 - 10 - 21 - 3
Quick5 - 25 - 22 - 14 - 10 - 52 - 2
UNA2 - 02 - 12 - 13 - 05 - 13 - 1
Westlandia2 - 42 - 34 - 31 - 03 - 51 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".