HBS 1

8e in poule Hoofdklasse A
6e in poule Groep 1 hfdk
14e in poule Groep 1 1e ronde
16e in poule Groep 1 2e ronde
10e in poule Groep 1 3e ronde
6e in poule Groep 1 1/8 finales
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 24 mei
Quick '20
Velsen Rkvv
SJC
Emmen
VOC
Alphense Boys
Hoogeveen
Hollandia
Be Quick 1887
SDO
JOS Watergraafsmeer
Leonidas
MSC/Amslod
HBS
RKAVV
Alcides

Wedstrijdschema

Scheveningen
HBS
Uit
08-08-2020 14:30
Nr.
OEFENWEDSTRIJD
HBS
BVCB
Thuis
11-08-2020 20:00
Veld 1
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
OEFENWEDSTRIJD
Nuenen
HBS
Uit
15-08-2020 14:00
Nr.
OEFENWEDSTRIJD
FC 's-Gravenzande
HBS
Uit
18-08-2020 20:00
Nr.
OEFENWEDSTRIJD
HBS
Jodan Boys 1
Thuis
22-08-2020 14:30
Nr.
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
OEFENWEDSTRIJD

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hollandia2013434220043
2.JOS Watergraafsmeer1912434724040
3.RKAVV2110655333036
4.SJC2011274531035
5.Alphense Boys2011184328034
6.Hoogeveen1910363631132
7.Leonidas198653833129
8.HBS208573026029
9.Quick '20207765246028
10.Velsen Rkvv197572830026
11.SDO207584544026
12.Be Quick 1887216783225025
13.Emmen204794155019
14.MSC/Amslod1942131867014
15.Alcides2042142448014
16.VOC2132162558011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys00000000
2.ARC00000000
3.Capelle00000000
4.SC Feyenoord00000000
5.FC 's-Gravenzande00000000
6.HBS00000000
7.Jodan Boys00000000
8.Leonidas00000000
9.Rijnvogels00000000
10.RKAVV00000000
11.SJC00000000
12.Smitshoek00000000
13.Spijkenisse00000000
14.Sportlust '4600000000
15.VOC00000000
16.Zwaluwen00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Feyenoord11009103
2.sv Poortugaal 111007003
3.Sportlust '4611007003
4.UVS 111007003
5.DOSR 111007103
6.HVC'10 111007103
7.Leonidas11007103
8.Capelle11006003
9.RVVH 111005003
10.Spijkenisse11005003
11.Gouda 111006203
12.Jodan Boys11004003
13.RKAVV11004003
14.HBS11006303
15.VOC11005203
16.DSO 111003003
17.Forum Sport 111003003
18.LYRA 111003003
19.Smitshoek11003003
20.SVC'08 111005303
21.Den Hoorn 111004203
22.RKDEO 111004203
23.TAC'90 111004203
24.Noordwijk 211003103
25.RKAVV 211003103
26.SEP 111003103
27.FC Vlotbrug 111002003
28.CVV Zwervers ZO111002003
29.FC 's-Gravenzande11004303
30.Hillegersberg, vv 111003203
31.Nootdorp 111003203
32.SSS 111003203
33.Charlois, sv 111002103
34.Maense, FC 111002103
35.Vitesse Delft 111002103
36.Heinenoord 111001003
37.Quick Boys 211001003
38.Verburch 111001003
39.Rohda '76 111002203
40.Brielle, VV 111001103
41.Nieuwerkerk 111001103
42.Kagia 111001103
43.SHO 111001103
44.DSVP 111001103
45.FC Oegstgeest 110012200
46.Neptunus-Schiebroek 110011100
47.ROAC 110011100
48.Alphen 110011100
49.Soccer Boys 110011100
50.Voorschoten`97 110011100
51.Alphense Boys10013400
52.ARC10012300
53.Excelsior'20 110012300
54.LMO 110012300
55.DHC 110011200
56.MVV '27 110011200
57.Westlandia 110011200
58.'s-Gravendeel vv 110010100
59.VV Haastrecht 110010100
60.Nieuwenhoorn 110010100
61.Binnenmaas, FC 110013500
62.DWO 110012400
63.VUC 110012400
64.Zuidland 110012400
65.Kethel Spaland, vv 110011300
66.FC Oudewater 110011300
67.Quick 210011300
68.GHVV'13 110010200
69.WCR 110010200
70.Taurus 110013600
71.Honselersdijk 110012500
72.Meeuwenplaat 110010300
73.Schipluiden 110010300
74.Spartaan'20 110010300
75.Strijen 110010300
76.VOC 210012600
77.S.V. Kickers'69 110010400
78.XerxesDZB 110010400
79.OVV 110010500
80.SCO '63 110010500
81.Nieuwkoop 110011700
82.Quick Steps 110011700
83.Zwammerdam 110011700
84.Dilettant 110010600
85.Hazerswoudse Boys 110010700
86.Rijnmond Hoogvliet Sport 110010700
87.Zwarte Pijl 110010700
88.Blauw-Zwart 110011900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 111008103
2.Zwaluwen11008103
3.Sportlust '4611006003
4.RVVH 111004003
5.CVV Zwervers ZO111004003
6.Jodan Boys11005203
7.Ariston'80 111004103
8.Capelle11004103
9.Rijnvogels11004103
10.DSO 111003003
11.SVC'08 111004203
12.Leonidas11003103
13.Maense, FC 111003103
14.Smitshoek11003103
15.Alexandria'66 111002003
16.HBS11002003
17.Heinenoord 111002003
18.KMD 111002003
19.Spijkenisse11002003
20.TAC'90 111002003
21.DOSR 111003203
22.SC Feyenoord11003203
23.Forum Sport 111002103
24.RKAVV 211002103
25.Brielle, VV 111001003
26.Quick Boys 211005503
27.Den Hoorn 111002203
28.SEP 111002203
29.Verburch 111002203
30.Aarlanderveen 111001103
31.UVS 111001103
32.Barendrecht 200000000
33.RKAVV00000000
34.DCV 110015500
35.Van Nispen 110012200
36.sv Poortugaal 110012200
37.fc Boshuizen 110012200
38.TOGB 110011100
39.FC 's-Gravenzande10011100
40.Hellevoetsluis 110012300
41.HVC'10 110012300
42.HVV 110011200
43.Sportclub Monster 110011200
44.Kagia 110010100
45.SJC10012400
46.Bergambacht 110011300
47.DSVP 110011300
48.MSV '71 110011300
49.Charlois, sv 110010200
50.Nieuwerkerk 110010200
51.SHO 110010200
52.SSS 110010200
53.VOC10010200
54.VVOR 110010200
55.Noordwijk 210012500
56.Gouda 110011400
57.Rohda '76 110011400
58.FC Vlotbrug 110011400
59.Nootdorp 110010300
60.Duindorp sv 110010400
61.Hillegersberg, vv 110010400
62.LYRA 110010600
63.Naaldwijk 110011800
64.Vitesse Delft 110011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels11006003
2.Den Hoorn 111005203
3.Capelle11003003
4.Quick Boys 211003103
5.Sportlust '4611002003
6.Aarlanderveen 111002103
7.RKAVV11002103
8.SVC'08 111002103
9.Smitshoek11001003
10.HBS11002203
11.DOSR 111001103
12.Heinenoord 111001103
13.UVS 111001103
14.RKDEO 111001103
15.Forum Sport 111000003
16.TAC'90 111000003
17.CVV Zwervers ZO110012200
18.RVVH 110011100
19.Brielle, VV 110011100
20.DSO 110011100
21.Maense, FC 110011100
22.KMD 110010000
23.Alexandria'66 110010000
24.Jodan Boys10011200
25.RKAVV 210011200
26.SEP 110011200
27.Spijkenisse10010100
28.Zwaluwen10011300
29.SC Feyenoord10010200
30.Ariston'80 110012500
31.Leonidas10010300
32.Verburch 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Aarlanderveen 100000000
2.Capelle00000000
3.Den Hoorn 100000000
4.DOSR 100000000
5.Forum Sport 100000000
6.HBS00000000
7.Heinenoord 100000000
8.Quick Boys 200000000
9.Rijnvogels00000000
10.RKAVV00000000
11.RKDEO 100000000
12.Smitshoek00000000
13.Sportlust '4600000000
14.SVC'08 100000000
15.TAC'90 100000000
16.UVS 100000000

Team nieuws

HBS - Leonidas 1-1

Maandag 9 maart

HBS moest op sportpark Craeyenhout aantreden tegen het Rotterdamse Leonidas. De ploeg van Bas Steffens (foto) kwam vlak voor rust op achterstand, maar wist weer langszij te komen binnen een minuut na de pauze. Die 1-1 stand zou tot het laatste fluitsignaal blijven staan.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (24)

Team resultaten

AlcAlpBeQEmmHBSHolHooJOSLeoMSCQuiRKASDOSJCVelVOC
Alcides - - -
Alphense Boys - - -
Be Quick 1887 - - -
Emmen - - -
HBS - - -
Hollandia - - -
Hoogeveen - - - -
JOS Watergraafsmeer - - - -
Leonidas - - - -
MSC/Amslod - - - -
Quick '20 - - -
RKAVV - - -
SDO - - -
SJC - - -
Velsen Rkvv - - -
VOC - - -

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 hfdk".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 3e ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 finales".