HBS 1

5e in poule Hoofdklasse A
6e in poule Groep 1 hfdk
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 september
1
Quick '20
1
Leonidas
3
JOS Watergraafsmeer
2
Be Quick 1887
2
MSC/Amslod
1
Alphense Boys
2
Hoogeveen
1
Alcides
3
SJC
1
Velsen Rkvv
0
HBS
3
SDO
3
VOC
4
Emmen
0
RKAVV
3
Hollandia
Dinsdag 10 september
1
HBS
1
ADO Den Haag Jong
Zaterdag 14 september
3
Alcides
0
MSC/Amslod
Zondag 15 september
4
Leonidas
2
RKAVV
0
Alphense Boys
2
JOS Watergraafsmeer
4
Velsen Rkvv
0
VOC
5
Quick '20
4
Hoogeveen
1
HBS
0
SJC
2
SDO
2
Be Quick 1887
1
Emmen
2
Hollandia

Wedstrijdschema

Be Quick 1887
HBS
Uit
22-09-2019 14:00
Nr. 13595784CO
Scheidsrechter: T. (Thomas) Hardeman, Hardeman, Thomas (Scheidsrechter), Tardy, Kevin (Assistent-scheidsrechter), Winter, Frank (Assistent-scheidsrechter), Cadogan, Rick (Rapporteur scheidsrechter AV), Sportpark: Rijksstraatweg 14, 9752 AD HAREN GN
HBS
JOS Watergraafsmeer
Thuis
29-09-2019 14:00
Nr. 13595980CO
Leonidas
HBS
Uit
06-10-2019 13:00
Nr. 13595906CO
Sportpark: Erasmuspad 9, 3052 KP ROTTERDAM
HBS
Alcides
Thuis
13-10-2019 14:00
Nr. 13596354CO
Hollandia
HBS
Uit
27-10-2019 14:00
Nr. 13595936CO
Sportpark: Nieuwe Wal 2, 1621 MB HOORN NH
HBS
Alphen Boys
Thuis
03-11-2019 14:00
Nr. 13595982CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDO32109307
2.Hollandia32109507
3.JOS Watergraafsmeer32109607
4.Leonidas32107407
5.HBS32015306
6.SJC32014206
7.Quick '2031207605
8.Velsen Rkvv31116404
9.Alcides31024303
10.Alphense Boys31024403
11.Hoogeveen31026903
12.Emmen31025903
13.MSC/Amslod31023803
14.Be Quick 188730214502
15.RKAVV30122701
16.VOC300341000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys00000000
2.ARC00000000
3.Capelle00000000
4.SC Feyenoord00000000
5.FC 's-Gravenzande00000000
6.HBS00000000
7.Jodan Boys00000000
8.Leonidas00000000
9.Rijnvogels00000000
10.RKAVV00000000
11.SJC00000000
12.Smitshoek00000000
13.Spijkenisse00000000
14.Sportlust '4600000000
15.VOC00000000
16.Zwaluwen00000000

Team nieuws

HBS - SJC 1-0

Maandag 16 september

Na de eerste thuiswedstrijd van het seizoen vorige week schlemielig verloren te hebben tegen SDO, was zondag het Noordwijkse SJC de tegenstander. De Noordwijkers kenden een prima start met een maximaal aantal punten uit twee gespeelde wedstrijden, terwijl de ploeg van Bas Steffens na twee competitieronden op drie punten stond.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (13)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens + Do Broekhuizen
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens + Do Broekhuizen
wo
19:30
-
21:15
Veld 1 (AB)
Gereserv. Oefenwedstrijden
wo
21:00
-
22:30
Veld 3 (B)
HV 5 (Charly Susana)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Bas Steffens + Do Broekhuizen
Volledig schema

Team resultaten

AlcAlpBeQEmmHBSHolHooJOSLeoMSCQuiRKASDOSJCVelVOC
Alcides3 - 00 - 1
Alphense Boys3 - 00 - 2
Be Quick 18870 - 0
Emmen0 - 41 - 2
HBS0 - 31 - 0
Hollandia4 - 4
Hoogeveen2 - 1
JOS Watergraafsmeer3 - 2
Leonidas4 - 22 - 1
MSC/Amslod2 - 1
Quick '205 - 41 - 1
RKAVV0 - 3
SDO2 - 24 - 1
SJC3 - 1
Velsen Rkvv1 - 14 - 0
VOC3 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 hfdk".