HBS 1

16e in poule 3e divisie B
5e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
2
ADO '20
3
TEC
3
HBS
1
Dongen
1
Westlandia
0
Blauw Geel'38/JUMBO
2
Hercules
2
OFC
2
JVC Cuijk
1
OJC ROSMALEN
3
Quick '20
4
Quick
3
OSS'20
2
Goes
0
UNA
3
EVV
5
Jong FC Volendam
0
HSC '21
Zondag 20 januari
0
Dongen
1
Hercules
2
OJC ROSMALEN
0
Quick '20
2
Goes
3
Jong FC Volendam
0
Quick
1
Westlandia
3
OFC
0
UNA
0
Blauw Geel'38/JUMBO
0
JVC Cuijk
1
TEC
6
OSS'20
3
HSC '21
2
ADO '20
1
EVV
1
HBS

Wedstrijdschema

HBS
ADO '20
Thuis
27-01-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609238CO
Kleedkamers: Thuis: Kleedkamer TR A. Uit: Kleedkamer TR B.
Scheidsrechter: R.C.P (Roel) van derWerff, Afalah, Abdel (Assistent-scheidsrechter), Hajjaji, Kamal el (Assistent-scheidsrechter), Werff, Roel van der (Scheidsrechter)
Hercules
HBS
Uit
03-02-2019 14:00
Nr. 12609170CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
HBS
Thuis
09-02-2019
Nr.
HBS
OJC Rosmalen
Thuis
10-02-2019 14:00
Nr. 12609239CO
Quick '20
HBS
Uit
16-02-2019 18:00
Nr. 12609426CO
Sportpark: Primulastraat 15, 7572 AS OLDENZAAL
OFC
HBS
Uit
24-02-2019 14:30
Nr. 12609206CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen standen bekend voor de pool "3e divisie B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TEC1711423221037
2.Jong FC Volendam1811344322036
3.UNA1811164328034
4.OFC179444624031
5.OSS'20189454430031
6.ADO '20178543530029
7.Dongen189093234027
8.Goes168083732024
9.Blauw Geel'38/JUMBO186482630022
10.Quick167182833022
11.HSC '21177192836022
12.Hercules165652128021
13.EVV175661821120
14.JVC Cuijk176291935020
15.Westlandia1761102833019
16.HBS173681427015
17.Quick '201742112946014
18.OJC ROSMALEN1732122033011
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Selectie HBS 1

Maandag 24 juli 2017

Selectie HBS 1 2018/2019

Selectie HBS 1 seizoen 2018 - 2019 uitkomend in de 3e Divisie. © Remco van Oosterom

Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

di
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning +ass.
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning + ass.
vr
18:30
-
20:00
Veld 1 (AB)
Marcel Koning en ass.
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie B".

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '200 - 02 - 12 - 22 - 23 - 11 - 12 - 33 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 05 - 33 - 00 - 01 - 11 - 4
Dongen4 - 11 - 30 - 14 - 02 - 11 - 00 - 34 - 04 - 2
EVV2 - 00 - 21 - 11 - 10 - 12 - 20 - 02 - 1
Goes5 - 02 - 12 - 32 - 12 - 31 - 32 - 34 - 0
HBS0 - 23 - 11 - 10 - 01 - 0 - 1 - 42 - 20 - 0
Hercules2 - 42 - 4 - 1 - 01 - 02 - 22 - 21 - 11 - 1
HSC '213 - 22 - 11 - 33 - 03 - 01 - 11 - 24 - 23 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 05 - 10 - 15 - 06 - 13 - 11 - 12 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 32 - 11 - 00 - 10 - 3
OFC4 - 14 - 01 - 35 - 02 - 42 - 33 - 13 - 0 -
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 10 - 35 - 0 - 1 - 24 - 22 - 0
OSS'203 - 22 - 00 - 25 - 13 - 03 - 14 - 52 - 22 - 4
Quick '201 - 2 - 1 - 34 - 41 - 23 - 23 - 41 - 20 - 4
Quick3 - 13 - 02 - 04 - 00 - 20 - 41 - 01 - 30 - 1
TEC0 - 03 - 12 - 03 - 22 - 11 - 02 - 01 - 6 -
UNA5 - 00 - 32 - 15 - 20 - 21 - 46 - 02 - 00 - 3
Westlandia1 - 02 - 31 - 21 - 22 - 13 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".