Zaalhockey D1

2e in poule Meisjes D 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes D 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD187105822022
2.Craeyenhout MD186114317019
3.Klein Zwitserland MD185122913016
4.Noordwijk MD183143544010
5.Leiden MD110136103406
6.HGC MD16024112502
7.Alecto MD16015134401

Spelers (9)

Team resultaten

NoordLeideHDM MKleinCraeyAlectHGC M
Noordwijk MD12 - 25 - 132 - 612 - 26 - 2
Leiden MD1 - 0 - 60 - 30 - 52 - 23 - 0
HDM MD17 - 15 - 0 - 7 - 410 - 6 -
Klein Zwitserland MD13 - 12 - 61 - 25 - 0 -
Craeyenhout MD19 - 06 - 04 - 48 - 35 - 2
Alecto MD1 - - 0 - 7
HGC MD13 - 72 - 22 - 2