Zaalhockey Dames 1

4e in poule Dames senioren Topklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Dames senioren Topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC D14310179010
2.Klein Zwitserland D1422010608
3.Leonidas D14211211007
4.Craeyenhout D14202131306
5.Cartouche D1410361403
6.Zoetermeer D1400492400

Teambegeleiders (1)

Spelers (13)

Team resultaten

HGC DZoeteLeoniKleinCraeyCarto
HGC D18 - 44 - 34 - 1
Zoetermeer D10 - 11 - - 3 - 4
Leonidas D12 - 24 - 0
Klein Zwitserland D11 - 13 - 2 -
Craeyenhout D1 - 6 - 41 - 4
Cartouche D1 - - 1 - 3