Zaalhockey D6

2e in poule Meisjes D 6e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes D 6e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MD66510358016
2.Craeyenhout MD665013613015
3.Berkel-Rodenrijs MD964112112013
4.Barendrecht MD94211161207
5.Wateringse veld MD58215202307
6.Rijswijk MD5601553201
7.Westland MD6601543701

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

BarenWestlCraeyWaterBerkeRijswVicto
Barendrecht MD98 - 01 - 65 - 5 - -
Westland MD6 - - - 0 - 8
Craeyenhout MD68 - 06 - 5
Wateringse veld MD51 - 27 - 12 - 41 - 23 - 00 - 7
Berkel-Rodenrijs MD9 - - 2 - 14 - 13 - 3
Rijswijk MD5 - 2 - 20 - 10 - 0 - 52 - 8
Victoria MD6 - 4 - 15 - 2 - -