Dames 5

3e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse B

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Delfshaven D39810269025
2.Feijenoord D26213101207
3.Craeyenhout D5513116906
4.Leonidas D205122111205
5.Voorne D35113131904
6.Alphen D5400431800

Team resultaten

VoornDelfsAlpheLeoniFeijeCraeyRotte
Voorne D32 - 5 - - 2 - 4 -
Delfshaven D33 - 02 - 11 - 02 - 1
Alphen D5 - 0 - 3 - - 2 - 10 -
Leonidas D206 - 22 - 6 - -
Feijenoord D22 - 51 - 22 - 11 - 1 - -
Craeyenhout D52 - 22 - 2 - 1 - 1 -
Rotterdam D6 - - - - - -