Zaalhockey C5

3e in poule Meisjes C 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes C 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MC685212918017
2.HDM MC885123421016
3.Craeyenhout MC575021810015
4.HGC MC584043729012
5.Klein Zwitserland MC10830592109
6.Alphen MC56114121904
7.Kieviten MC47106183903

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

AlpheCraeyHGC MKleinKieviHDM MCarto
Alphen MC5 - 5 - 61 - 62 - 2
Craeyenhout MC53 - 24 - 23 - 0 - 2 - 11 - 2
HGC MC55 - 34 - 5
Klein Zwitserland MC102 - 00 - 34 - 10 - 2 - 0 - 4
Kieviten MC4 - - 2 - 131 - 22 - 43 - 9
HDM MC83 - 24 - 57 - 14 - 4
Cartouche MC60 - 22 - 1 - 6 - 5 -