Zaalhockey C4

3e in poule Meisjes C 3e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes C 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland MC36600307018
2.Pijnacker MC263211514011
3.Craeyenhout MC47304162309
4.Spijkenisse MC26222191608
5.Zoetermeer MC5512291205
6.Rotterdam MC841034903
7.Forescate MC4602492102

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

CraeyZoeteForesPijnaSpijkWestlRotte
Craeyenhout MC4 - 2 - 11 - 30 - 33 - 5 -
Zoetermeer MC52 - 32 - 2 - - - 2 - 1
Forescate MC4 - 2 - 22 - 6 - -
Pijnacker MC2 - 4 - 41 - 52 - 0
Spijkenisse MC23 - 61 - 1 - 2 - 3 -
Westland MC36 - 15 - 26 - 0 -
Rotterdam MC8 - - 3 - 2 - - 0 - 3