Zaalhockey C3

4e in poule Meisjes C 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes C 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MC26510299016
2.Rijswijk MC383232026011
3.Cartouche MC483141420010
4.Craeyenhout MC34202121506
5.Ommoord MC36204111506
6.Klein Zwitserland MC741217605
7.Ring Pass Delft MC46123131505

Teambegeleiders (5)

Spelers (15)

Team resultaten

OmmooCraeyRing RijswKleinHDS MCarto
Ommoord MC3 - - - - 2 - 4
Craeyenhout MC35 - 32 - 4 - 3 - 7 -
Ring Pass Delft MC41 - 2 - 2 - 3 - 1 - 3 -
Rijswijk MC32 - 14 - 41 - 54 - 1
Klein Zwitserland MC70 - 11 - 13 - 3 - 3 - 1
HDS MC28 - 22 - 2
Cartouche MC43 - 21 - 2 - 2 - 1 - 0 - 4