Zaalhockey B4

2e in poule Meisjes B 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes B 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MB576013322018
2.Craeyenhout MB484222516014
3.Klein Zwitserland MB564021712012
4.Catwijck MB34211111307
5.Cartouche MB54121181705
6.Alecto MB46015142501
7.Ypenburg MB4500551800

Spelers (16)

Team resultaten

YpenbCraeyLeideCartoAlectCatwiKlein
Ypenburg MB41 - 4 - - - 1 - 21 - 5
Craeyenhout MB45 - 13 - 53 - 34 - 11 - 2 -
Leiden MB5 - 7 - 65 - 47 - 34 - 0
Cartouche MB5 - -
Alecto MB4 - 1 - 13 - 53 - 5
Catwijck MB3 - - - 4 - 4 -
Klein Zwitserland MB52 - 12 - 43 - 0 - 5 - 2