Zaalhockey A1

7e in poule Meisjes A Sub-topklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Meisjes A Sub-topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MA196122516019
2.Ring Pass Delft MA185122320016
3.Cartouche MA184221711014
4.Alecto MA183141819010
5.Leiden MA16213161607
6.Alphen MA16123131505
7.Craeyenhout MA17106153003

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

ZoeteCraeyAlpheAlectRing LeideCarto
Zoetermeer MA1 - 3 - 24 - 22 - 4 - 1 - 1
Craeyenhout MA11 - 65 - 22 - 42 - 42 - 5 -
Alphen MA11 - 2 - - 3 - 0 - 2 - 2
Alecto MA11 - 2 - - 3 - 2 - 2 - 1
Ring Pass Delft MA1 - - 3 - 34 - 3 - -
Leiden MA11 - 46 - 22 - 22 - 3
Cartouche MA13 - 13 - 12 - 12 - 33 - 0