JO19-5

6e in poule 4e klasse 08
3e in poule Groep 3 55
7e in poule 4e klasse 02
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 8 februari
DUNO JO19-1
FC Oegstgeest JO19-5
2
Zoetermeer, fc JO19-2
7
DWO JO19-2
Quick Boys JO19-4
HBS JO19-5
7
Graaf W II VAC JO19-4
3
Den Hoorn JO19-3
1
Oosterheem JO19-1
2
Nootdorp JO19-2
Zaterdag 15 februari
3
RAS JO19-1
1
Wilhelmus JO19-4
1
FC Oegstgeest JO19-5
3
Oosterheem JO19-1

Wedstrijdschema

Nootdorp JO19-2
JO19-5
Uit
07-03-2020 15:00
Nr. 14314160CO
Sportpark: De Poort 8, 2631 PT NOOTDORP
DWO JO19-2
JO19-5
Uit
14-03-2020 15:00
Nr. 14313129CO
Sportpark: Heuvelweg 7, 2716 DZ ZOETERMEER
JO19-5
RAS JO19-1
Thuis
28-03-2020 15:15
Nr. 14314608CO
Zoetermeer JO19-2
JO19-5
Uit
04-04-2020 14:00
Nr. 14313645CO
Sportpark: Scheglaan 11, 2718 KZ ZOETERMEER
JO19-5
FC Oegstgeest JO19-5
Thuis
18-04-2020 15:15
Nr. 14314610CO
Quick Boys JO19-4
JO19-5
Uit
02-05-2020 14:00
Nr. 14499867CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO19-399008312027
2.RKDEO JO19-6109016221027
3.Quick JO19-3107036442021
4.Honselersdijk JO19-396035539018
5.Maasdijk JO19-2106043841018
6.HBS JO19-594055043012
7.Den Hoorn JO19-494052132012
8.KMD JO19-39207283906
9.FC 's-Gravenzande JO19-49207275906
10.SEP JO19-310208277506
11.VELO JO19-410109166803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO19-2330021209
2.DUNO JO19-1320112706
3.HBS JO19-5310292403
4.Graaf W II VAC JO19-4300361500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RAS JO19-14310202010
2.DWO JO19-24310187010
3.Graaf W II VAC JO19-44301201209
4.Nootdorp JO19-242118607
5.Oosterheem JO19-142029706
6.Wilhelmus JO19-442027906
7.HBS JO19-5310291203
8.DUNO JO19-131021603
9.Zoetermeer, fc JO19-2410362303
10.Den Hoorn JO19-3402291802
11.Quick Boys JO19-420115701
12.FC Oegstgeest JO19-520023600

Spelers (14)

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Veld 3 (A)
Paul Storm
wo
20:00
-
21:00
Veld 2 (A)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 55".

DenDUNDWOFCOGraHBSNooOosQuiRASWilZoe
-
Den Hoorn JO19-33 - 31 - 1
DUNO JO19-1 - 0 - 4
DWO JO19-27 - 22 - 22 - 1
FC Oegstgeest JO19-51 - 32 - 3
Graaf W II VAC JO19-47 - 3
HBS JO19-52 - 05 - 82 - 4
Nootdorp JO19-20 - 14 - 2
Oosterheem JO19-14 - 21 - 2
Quick Boys JO19-4 -
RAS JO19-13 - 112 - 0
Wilhelmus JO19-40 - 32 - 1
Zoetermeer, fc JO19-22 - 7