Meisjes O12-5
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Ypenburg MO12-6
8
Noordwijk MO12-3
6
Klein Zwitserland MO12-6
0
Craeyenhout MO12-5
1
HGC MO12-4
3
Cartouche MO12-5
Zaterdag 16 maart
0
Cartouche MO12-5
1
Noordwijk MO12-3
0
Ypenburg MO12-6
2
Klein Zwitserland MO12-6
2
Craeyenhout MO12-5
5
HGC MO12-4
Zaterdag 9 maart
1
HGC MO12-4
2
Ypenburg MO12-6
1
Noordwijk MO12-3
0
Klein Zwitserland MO12-6
2
Cartouche MO12-5
2
Craeyenhout MO12-5
Zaterdag 2 maart
2
Klein Zwitserland MO12-6
3
HGC MO12-4
2
Ypenburg MO12-6
2
Cartouche MO12-5
0
Craeyenhout MO12-5
9
Noordwijk MO12-3
Wedstrijdschema
Craeyenhout MO12-5
Ypenburg MO12-6
Thuis
06-04-2024
13:40
Zandveld CH
Nr. 1307059
Noordwijk MO12-3
Craeyenhout MO12-5
Uit
13-04-2024
12:45
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1307064
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Craeyenhout MO12-5
Cartouche MO12-5
Thuis
20-04-2024
Nr. 1307065
HGC MO12-4
Craeyenhout MO12-5
Uit
25-05-2024
Nr. 1307069
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Craeyenhout MO12-5
Klein Zwitserland MO12-6
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307071
Ypenburg MO12-6
Craeyenhout MO12-5
Uit
08-06-2024
Nr. 1307074
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 1 | 0 | 12 |
2. | Klein Zwitserland MO12-6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 4 | 0 | 6 |
3. | HGC MO12-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 9 | 0 | 6 |
4. | Cartouche MO12-5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 0 | 5 |
5. | Ypenburg MO12-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 13 | 0 | 4 |
6. | Craeyenhout MO12-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 22 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 2 | 0 | 15 |
2. | Craeyenhout MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 8 | 0 | 12 |
3. | Kieviten MO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 12 | 0 | 9 |
4. | HDM MO12-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 4 |
5. | Wateringse veld MO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 35 | 0 | 3 |
6. | Klein Zwitserland MO12-9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 27 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
EN Badoux
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
B.M. van den Biggelaar
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
17:30
-
18:30
Zandveld CH (AB)
vr
17:00
-
18:00
Zandveld CH (AB)
Overige activiteiten
Vrijdag 29 maart
12:00 – 13:00
GKET Craeyenplein 3: Craeyenhout MO12-5
Zaterdag 6 april
12:00 – 14:00
Bardienst Craeyenplein 3: Craeyenhout MO12-5
Team resultaten
Ypenb | Noord | Klein | HGC M | Craey | Carto | |
Ypenburg MO12-6 | 1 - 8 | 0 - 2 | 2 - 2 | |||
Noordwijk MO12-3 | 1 - 0 | |||||
Klein Zwitserland MO12-6 | 2 - 3 | 6 - 0 | ||||
HGC MO12-4 | 1 - 2 | 1 - 3 | ||||
Craeyenhout MO12-5 | 0 - 9 | 2 - 5 | ||||
Cartouche MO12-5 | 0 - 1 | 2 - 2 |
HDM M | Water | HDS M | Klein | Kievi | Craey | |
HDM MO12-9 | 8 - 0 | 0 - 2 | ||||
Wateringse veld MO12-3 | 0 - 14 | 3 - 2 | 0 - 6 | |||
HDS MO12-4 | 4 - 0 | 7 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO12-9 | 3 - 3 | 2 - 9 | ||||
Kieviten MO12-3 | 3 - 0 | 5 - 0 | 7 - 0 | |||
Craeyenhout MO12-5 | 0 - 6 | 5 - 2 | 5 - 0 |