Meisjes D4

2e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD25410153013
2.Craeyenhout MD453112111010
3.Leiden MD45311104010
4.Cartouche MD45122121005
5.Klein Zwitserland MD7511361904
6.HGC MD4500521900

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Zandveld (B)
Jos
wo
18:30
-
19:30
Zandveld (B)
Rick
Volledig schema

Team resultaten

LeideKleinKieviHGC MCraeyCarto
Leiden MD44 - 10 - 1
Klein Zwitserland MD70 - 51 - 7
Kieviten MD22 - 24 - 01 - 0
HGC MD40 - 31 - 21 - 3
Craeyenhout MD47 - 06 - 6
Cartouche MD40 - 12 - 24 - 0