Meisjes O12-3
2e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Roomburg MO12-2
7
Craeyenhout MO12-3
2
Leiden MO12-3
4
Noordwijk MO12-2
3
Catwijck MO12-2
2
Klein Zwitserland MO12-4
Zondag 17 maart
10
Craeyenhout MO12-3
1
Klein Zwitserland MO12-4
Zaterdag 16 maart
8
Noordwijk MO12-2
0
Roomburg MO12-2
1
Catwijck MO12-2
3
Leiden MO12-3
Zaterdag 9 maart
0
Roomburg MO12-2
4
Catwijck MO12-2
2
Craeyenhout MO12-3
4
Noordwijk MO12-2
1
Klein Zwitserland MO12-4
1
Leiden MO12-3
Zaterdag 2 maart
6
Noordwijk MO12-2
0
Klein Zwitserland MO12-4
2
Catwijck MO12-2
4
Craeyenhout MO12-3
1
Leiden MO12-3
0
Roomburg MO12-2
Wedstrijdschema
Craeyenhout MO12-3
Leiden MO12-3
Thuis
06-04-2024
08:30
WK-veld
Nr. 1307270
Craeyenhout MO12-3
Catwijck MO12-2
Thuis
13-04-2024
08:30
WK-veld
Nr. 1307273
Noordwijk MO12-2
Craeyenhout MO12-3
Uit
11-05-2024
Nr. 1307275
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Klein Zwitserland MO12-4
Craeyenhout MO12-3
Uit
25-05-2024
Nr. 1307280
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Craeyenhout MO12-3
Roomburg MO12-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307282
Leiden MO12-3
Craeyenhout MO12-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1307285
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Poule stand (2e in poule Zuid-Holland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk MO12-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 12 |
2. | Craeyenhout MO12-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 23 | 8 | 0 | 9 |
3. | Leiden MO12-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 0 | 7 |
4. | Catwijck MO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 9 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland MO12-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 20 | 0 | 1 |
6. | Roomburg MO12-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 20 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:00
Zandveld CH (AB)
wo
15:30
-
16:30
WK-veld (A)
vr
17:00
-
18:00
WK-veld (AB)
Overige activiteiten
Vrijdag 29 maart
08:00 – 10:00
GKET Craeyenplein 1: Craeyenhout MO12-3
Team resultaten
Roomb | Noord | Leide | Klein | Craey | Catwi | |
Roomburg MO12-2 | 1 - 7 | 0 - 4 | ||||
Noordwijk MO12-2 | 8 - 0 | 6 - 0 | ||||
Leiden MO12-3 | 1 - 0 | 2 - 4 | ||||
Klein Zwitserland MO12-4 | 1 - 1 | |||||
Craeyenhout MO12-3 | 2 - 4 | 10 - 1 | ||||
Catwijck MO12-2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 2 - 4 |