Meisjes D3

2e in poule Meisjes D Lente 3e klasse H
6e in poule Meisjes D najaarscompetitie 2e klasse A
2e in poule Meisjes D voorcompetitie 2e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Meisjes D3
HGC
Thuis
06-06-2020 10:20
WK-veld
Nr. 397639
AFGELAST,
Ring Pass Delft
Meisjes D3
Uit
13-06-2020 12:00
Nr. 397645
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland MD2110011003
2.Craeyenhout MD311006203
3.HDS MD411003003
4.Ring Pass Delft MD410010300
5.Wateringse veld MD210012600
6.HGC MD6100101100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MD35410256013
2.Rotterdam MD6530211709
3.Leiden MD4522191108
4.Klein Zwitserland MD45122121805
5.Kieviten MD45113131804
6.Craeyenhout MD35023122202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MD15500341015
2.Craeyenhout MD35401128012
3.HGC MD3521291307
4.hdm MD45203101006
5.Klein Zwitserland MD45113121204
6.Wateringse veld MD2500543700

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Overige activiteiten

Vrijdag 5 juni
18:30 – 21:00
Corona toezicht Hockey: Meisjes D3

Team resultaten

HDS MWestlWaterRing HGC MCraey
HDS MD43 - 0
Westland MD2
Wateringse veld MD2
Ring Pass Delft MD4
HGC MD60 - 11
Craeyenhout MD3
hdm MRotteLeideKleinKieviCraey
hdm MD32 - 15 - 0
Rotterdam MD63 - 03 - 1
Leiden MD41 - 71 - 02 - 2
Klein Zwitserland MD40 - 7
Kieviten MD41 - 44 - 4
Craeyenhout MD3
WaterHDS Mhdm MKleinHGC MCraey
Wateringse veld MD20 - 70 - 6
HDS MD1
hdm MD45 - 13 - 1
Klein Zwitserland MD42 - 21 - 2
HGC MD35 - 32 - 1
Craeyenhout MD32 - 12 - 0