Meisjes O12-2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
4
Westland MO12-2
3
Craeyenhout MO12-2
1
Rotterdam MO12-4
2
HDM MO12-4
2
Barendrecht MO12-4
1
HDS MO12-2
Zaterdag 16 maart
4
HDM MO12-4
1
Westland MO12-2
0
Barendrecht MO12-4
3
Rotterdam MO12-4
2
Craeyenhout MO12-2
1
HDS MO12-2
Zaterdag 9 maart
4
Westland MO12-2
1
Barendrecht MO12-4
3
HDS MO12-2
2
Rotterdam MO12-4
0
Craeyenhout MO12-2
1
HDM MO12-4
Zaterdag 2 maart
2
Rotterdam MO12-4
2
Westland MO12-2
0
Barendrecht MO12-4
6
Craeyenhout MO12-2
2
HDM MO12-4
1
HDS MO12-2
Wedstrijdschema
Craeyenhout MO12-2
Rotterdam MO12-4
Thuis
06-04-2024
10:20
WK-veld
Nr. 1307390
Craeyenhout MO12-2
Barendrecht MO12-4
Thuis
13-04-2024
12:10
WK-veld
Nr. 1307393
HDM MO12-4
Craeyenhout MO12-2
Uit
20-04-2024
02:00
Nr. 1307395
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
HDS MO12-2
Craeyenhout MO12-2
Uit
25-05-2024
Nr. 1307400
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Craeyenhout MO12-2
Westland MO12-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1307402
Rotterdam MO12-4
Craeyenhout MO12-2
Uit
08-06-2024
Nr. 1307405
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO12-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 12 |
2. | Westland MO12-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 10 | 0 | 7 |
3. | Craeyenhout MO12-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 6 | 0 | 6 |
4. | Rotterdam MO12-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 7 | 0 | 4 |
5. | HDS MO12-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 8 | 0 | 3 |
6. | Barendrecht MO12-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Berkel-Rodenrijs MO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 5 | 0 | 12 |
2. | Craeyenhout MO12-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 2 | 0 | 10 |
3. | Leiden MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 8 | 0 | 7 |
4. | Alphen MO12-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 7 |
5. | HDM MO12-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 12 | 0 | 4 |
6. | Hoeksche Waard MO12-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
L.J.P. Achterberg
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:00
Zandveld CH (AB)
Paul, Jos e.a
wo
15:30
-
16:30
WK-veld (A)
Paul e.a.
vr
17:00
-
18:00
WK-veld (AB)
BLOK Tr. (2 en 3 om de week)
Overige activiteiten
Vrijdag 29 maart
16:00 – 18:00
GKET Craeyenplein 6: Craeyenhout MO12-2
Team resultaten
Baren | Westl | HDS M | HDM M | Rotte | Craey | |
Barendrecht MO12-4 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 6 | |||
Westland MO12-2 | 4 - 1 | 4 - 3 | ||||
HDS MO12-2 | 3 - 2 | |||||
HDM MO12-4 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
Rotterdam MO12-4 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
Craeyenhout MO12-2 | 2 - 1 | 0 - 1 |
HDM M | Leide | Hoeks | Craey | Berke | Alphe | |
HDM MO12-5 | 2 - 7 | 1 - 0 | 0 - 1 | |||
Leiden MO12-2 | 2 - 1 | 3 - 4 | ||||
Hoeksche Waard MO12-1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
Craeyenhout MO12-2 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
Alphen MO12-2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 |