Meisjes D1

5e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Victoria MD1
Meisjes D1
Uit
07-03-2020
Nr. 388723
Meisjes D1
Noordwijk MD1
Thuis
14-03-2020 10:20
WK-veld
Nr. 388724
Ring Pass Delft MD1
Meisjes D1
Uit
21-03-2020
Nr. 388734
Meisjes D1
Zoetermeer MD1
Thuis
28-03-2020 10:20
WK-veld
Nr. 388737
Schiedam MD1
Meisjes D1
Uit
04-04-2020
Nr. 388747
Meisjes D1
Berkel Rodenrijs MD1
Thuis
18-04-2020 10:20
WK-veld
Nr. 388749

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse AB".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD15410192013
2.Klein Zwitserland MD15320135011
3.Victoria MD152126907
4.Schiedam MD15113122004
5.Craeyenhout MD1510471503
6.Cartouche MD15032101603

Spelers (14)

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
WK-veld (B)
Hans Poederbach
wo
16:30
-
18:00
WK-veld (A)
Marleen van Schaik + Emma Veen
vr
17:00
-
18:00
WK-veld (AB)
Blok Eelco + Sven + Pieter
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes D Lente 1e klasse AB".

SchieVictoRotteKleinCraeyCarto
Schiedam MD10 - 32 - 3
Victoria MD10 - 42 - 2
Rotterdam MD17 - 03 - 06 - 1
Klein Zwitserland MD10 - 02 - 2
Craeyenhout MD1
Cartouche MD14 - 41 - 2