Meisjes C6

3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC55410195013
2.Roomburg MC552309509
3.Craeyenhout MC65212171707
4.Ypenburg MC452129907
5.HDM MC65203171206
6.Wateringse veld MC6500562900

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:30
-
20:30
Zandveld (B)
Rick
do
16:30
-
17:30
Zandveld (B)
Matthijs
Volledig schema

Team resultaten

WaterCraeyYpenbHDM MRoombRing
Wateringse veld MC61 - 70 - 8
Craeyenhout MC63 - 21 - 13 - 5
Ypenburg MC43 - 21 - 0
HDM MC68 - 38 - 31 - 2
Roomburg MC53 - 02 - 2
Ring Pass Delft MC52 - 13 - 01 - 1