Meisjes O14-3
3e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - D
3e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Tempo '34 MO14-1
2
Leonidas MO14-3
3
Rotterdam MO14-4
1
Alphen MO14-2
4
Craeyenhout MO14-3
4
Barendrecht MO14-2
Zaterdag 16 maart
3
Tempo '34 MO14-1
6
Craeyenhout MO14-3
4
Alphen MO14-2
1
Leonidas MO14-3
3
Barendrecht MO14-2
1
Rotterdam MO14-4
Zaterdag 9 maart
1
Leonidas MO14-3
2
Craeyenhout MO14-3
0
Alphen MO14-2
1
Barendrecht MO14-2
1
Rotterdam MO14-4
0
Tempo '34 MO14-1
Zaterdag 2 maart
3
Craeyenhout MO14-3
4
Rotterdam MO14-4
1
Tempo '34 MO14-1
3
Alphen MO14-2
4
Barendrecht MO14-2
0
Leonidas MO14-3
Wedstrijdschema
Alphen MO14-2
Craeyenhout MO14-3
Uit
06-04-2024
13:15
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1306460
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Rotterdam MO14-4
Craeyenhout MO14-3
Uit
13-04-2024
Nr. 1306462
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Craeyenhout MO14-3
Leonidas MO14-3
Thuis
20-04-2024
Nr. 1306467
Craeyenhout MO14-3
Tempo '34 MO14-1
Thuis
25-05-2024
Nr. 1306468
Barendrecht MO14-2
Craeyenhout MO14-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1306471
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Craeyenhout MO14-3
Alphen MO14-2
Thuis
08-06-2024
Nr. 1306475
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Barendrecht MO14-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 5 | 0 | 10 |
2. | Rotterdam MO14-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 0 | 9 |
3. | Craeyenhout MO14-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 | 12 | 0 | 7 |
4. | Alphen MO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 0 | 6 |
5. | Leonidas MO14-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | 0 | 3 |
6. | Tempo '34 MO14-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 12 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO14-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 21 | 3 | 0 | 15 |
2. | HDM MO14-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 0 | 9 |
3. | Craeyenhout MO14-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
4. | Berkel-Rodenrijs MO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 11 | 0 | 7 |
5. | Wateringse veld MO14-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 14 | 0 | 4 |
6. | HDS MO14-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 22 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO14-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 3 | 0 | 13 |
2. | Leiden MO14-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 7 | 0 | 9 |
3. | Craeyenhout MO14-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 6 | 0 | 8 |
4. | Cartouche MO14-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 8 | 0 | 8 |
5. | HDS MO14-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 23 | 0 | 2 |
6. | Kieviten MO14-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 23 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:30
-
19:30
Zandveld CH (A)
Paul
vr
18:00
-
19:00
Zandveld CH (AB)
BLOK Tr.
Team resultaten
Tempo | Rotte | Leoni | Craey | Baren | Alphe | |
Tempo '34 MO14-1 | 1 - 2 | 3 - 6 | 1 - 3 | |||
Rotterdam MO14-4 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
Leonidas MO14-3 | 1 - 2 | |||||
Craeyenhout MO14-3 | 3 - 4 | 4 - 4 | ||||
Barendrecht MO14-2 | 3 - 1 | 4 - 0 | ||||
Alphen MO14-2 | 4 - 1 | 0 - 1 |
Water | HDS M | HDM M | Westl | Craey | Berke | |
Wateringse veld MO14-2 | 7 - 1 | 0 - 6 | 2 - 4 | |||
HDS MO14-3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | |||
HDM MO14-4 | 3 - 0 | 5 - 1 | ||||
Westland MO14-1 | 7 - 0 | 2 - 1 | ||||
Craeyenhout MO14-3 | 3 - 2 | 1 - 3 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO14-2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 |
HDS M | Leide | Klein | Kievi | Craey | Carto | |
HDS MO14-2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 5 | |||
Leiden MO14-2 | 10 - 0 | 1 - 2 | 5 - 0 | |||
Klein Zwitserland MO14-4 | 7 - 1 | 1 - 1 | ||||
Kieviten MO14-2 | 0 - 6 | 1 - 8 | ||||
Craeyenhout MO14-3 | 3 - 1 | 0 - 2 | ||||
Cartouche MO14-3 | 2 - 5 | 3 - 0 | 2 - 2 |