Meisjes C2

5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse A
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
3
Ypenburg MC1
0
Craeyenhout MC2
3
HDS MC1
2
Ring Pass Delft MC2
5
Westland MC1
0
Pijnacker MC1
Zaterdag 20 november
0
Ring Pass Delft MC2
4
Ypenburg MC1
7
Westland MC1
3
Craeyenhout MC2
2
Pijnacker MC1
2
HDS MC1
Zaterdag 13 november
5
Ypenburg MC1
0
Pijnacker MC1
1
HDS MC1
8
Westland MC1
4
Craeyenhout MC2
2
Ring Pass Delft MC2
Zaterdag 6 november
11
Westland MC1
1
Ring Pass Delft MC2
5
Pijnacker MC1
2
Craeyenhout MC2
2
HDS MC1
2
Ypenburg MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MC15410172013
2.Westland MC15401318012
3.HDS MC1513181406
4.Pijnacker MC15113101804
5.Craeyenhout MC2511391704
6.Ring Pass Delft MC2510492503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MC15410144013
2.Craeyenhout MC252219808
3.HGC MC2521211907
4.Catwijck MC2512291205
5.Cartouche MC25113101504
6.HDM MC3511371204

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:30
-
18:30
WK-veld (B)
Pieter + Barbara
wo
16:30
-
18:00
WK-veld (A)
Marieke + Merel G.
vr
18:30
-
19:30
WK-veld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

YpenbHDS MWestlRing PijnaCraey
Ypenburg MC13 - 05 - 03 - 0
HDS MC12 - 21 - 83 - 2
Westland MC111 - 15 - 07 - 3
Ring Pass Delft MC20 - 44 - 3
Pijnacker MC12 - 25 - 2
Craeyenhout MC20 - 04 - 2
HDM MHGC MForesCraeyCatwiCarto
HDM MC33 - 11 - 1
HGC MC22 - 23 - 1
Forescate MC12 - 02 - 1
Craeyenhout MC24 - 10 - 31 - 1
Catwijck MC21 - 42 - 21 - 2
Cartouche MC24 - 21 - 53 - 4