Meisjes B5

3e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse E
1e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk MB35410238013
2.Zoetermeer MB75311155010
3.Craeyenhout MB55203181606
4.Cartouche MB75203172306
5.HDM MB75203102306
6.Pijnacker MB4510491703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB55500296015
2.Westland MB45311166010
3.HDS MB65212122107
4.HGC MB75203231406
5.Wateringse veld MB4511391804
6.Klein Zwitserland MB8501432701

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Zandveld (B)
Jos
vr
18:30
-
19:30
Zandveld (A)
Rick
Volledig schema

Team resultaten

CartoZoetePijnaRijswHGC MCraeyHDM M
Cartouche MB72 - 34 - 3
Zoetermeer MB76 - 01 - 14 - 0
Pijnacker MB40 - 15 - 2
Rijswijk MB36 - 34 - 14 - 3
HGC MB5
Craeyenhout MB510 - 34 - 5
HDM MB71 - 52 - 10 - 8
WaterHGC MWestlHDS MCraeyKlein
Wateringse veld MB41 - 11 - 64 - 0
HGC MB74 - 12 - 4
Westland MB46 - 15 - 1
HDS MB67 - 22 - 11 - 11
Craeyenhout MB56 - 41 - 0
Klein Zwitserland MB81 - 121 - 10 - 5