Meisjes B2

1e in poule Meisjes B najaarscompetitie 1e klasse A
2e in poule Meisjes B voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB25410116013
2.Rijswijk MB1530218609
3.HDS MB15221121108
4.Klein Zwitserland MB35212111107
5.Cartouche MB252037906
6.Kieviten MB1500542000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MB15500296015
2.Craeyenhout MB25311138010
3.HUDITO MB15302141009
4.HDS MB15212101007
5.Klein Zwitserland MB25104112303
6.Catwijck MB1500582800

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:30
-
18:30
Zandveld (B)
Soet
wo
18:00
-
19:30
WK-veld (A)
Hans
vr
19:30
-
20:30
WK-veld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

HDS MRijswKleinKieviCraeyCarto
HDS MB13 - 32 - 12 - 2
Rijswijk MB12 - 31 - 21 - 0
Klein Zwitserland MB31 - 6 - 0 - 1
Kieviten MB10 - 81 - 2
Craeyenhout MB22 - 14 - 2
Cartouche MB23 - 20 - 1
SchieHDS MKleinHUDITCraeyCatwi
Schiedam MB19 - 24 - 08 - 1
HDS MB11 - 31 - 22 - 1
Klein Zwitserland MB22 - 40 - 2
HUDITO MB12 - 54 - 0
Craeyenhout MB22 - 23 - 16 - 1
Catwijck MB14 - 71 - 5