Jong dames 3

4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 5e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO DJ610820588026
2.Schiedam DJ597206216023
3.Leiden-Leidse Studs DJ21104241929014
4.Craeyenhout DJ3103161532010
5.Scoop Delft DJ3103161441010
6.HDS DJ2900954700

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

do
20:30
-
21:30
Zandveld (A)
Marco Spaans
Volledig schema

Team resultaten

LeideCraeySchieHDS DScoopHUDIT
Leiden-Leidse Studs DJ213 - 12 - 96 - 12 - 01 - 4
Craeyenhout DJ31 - 14 - 71 - 01 - 21 - 7
Schiedam DJ58 - 17 - 0 - 7 - 23 - 3
HDS DJ20 - 21 - 31 - 91 - 20 - 10
Scoop Delft DJ31 - 10 - 30 - 97 - 10 - 9
HUDITO DJ64 - 04 - 03 - 37 - 07 - 0