Dames A

Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B

3e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
Roomburg DA
1
Terriërs DA
0
Kikkers DA
5
Cartouche DA
0
Qui Vive DA
4
HBS DA
1
Victoria DA
2
Craeyenhout DA
9
Rood-Wit DA
3
Alphen DA
1
Kieviten DA
0
Leiden DA
Zondag 12 mei
4
HBS DA
1
Kikkers DA
2
Cartouche DA
2
Terriërs DA
0
Kieviten DA
2
Roomburg DA
0
Leiden DA
1
Rood-Wit DA
2
Alphen DA
0
Victoria DA
9
Craeyenhout DA
3
Qui Vive DA

Wedstrijdschema

Veterinnen A
Rood-Wit DA
Thuis
26-05-2019 10:30
WK-veld
Nr. 7479
Scheidsrechters: Hans Poederbach, Gert van Yperen
Kieviten DA
Veterinnen A
Uit
02-06-2019
Nr. 7661
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR

Poule stand (3e in poule Veteranen overgangsklasse Dames Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche DA2018207911056
2.Terriërs DA2015236320047
3.Craeyenhout DA2014426427046
4.Kieviten DA2010283738032
5.HBS DA2091104538028
6.Alphen DA2091104160028
7.Roomburg DA2082103037026
8.Rood-Wit DA207494240025
9.Kikkers DA2052133470017
10.Victoria DA2045112849017
11.Qui Vive DA2042142762014
12.Leiden DA202315145209

Spelers (6)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
WK-veld (B)
Volledig schema

Team resultaten

AlpCarCraHBSKieKikLeiQuiRooRooTerVic
Alphen DA1 - 42 - 21 - 05 - 13 - 13 - 22 - 02 - 31 - 22 - 0
Cartouche DA4 - 03 - 14 - 24 - 08 - 06 - 02 - 02 - 12 - 26 - 0
Craeyenhout DA10 - 10 - 25 - 14 - 14 - 11 - 09 - 32 - 03 - 13 - 1
HBS DA3 - 00 - 42 - 51 - 24 - 11 - 06 - 04 - 15 - 10 - 3
Kieviten DA4 - 31 - 40 - 15 - 21 - 03 - 14 - 10 - 22 - 32 - 2
Kikkers DA2 - 40 - 53 - 34 - 30 - 32 - 34 - 13 - 71 - 65 - 2
Leiden DA1 - 50 - 21 - 50 - 10 - 02 - 40 - 11 - 31 - 32 - 1
Qui Vive DA3 - 10 - 62 - 20 - 42 - 00 - 32 - 21 - 32 - 30 - 2
Rood-Wit DA9 - 31 - 31 - 11 - 35 - 00 - 05 - 21 - 11 - 32 - 0
Roomburg DA1 - 20 - 41 - 34 - 20 - 20 - 11 - 04 - 20 - 12 - 2
Terriërs DA6 - 11 - 11 - 21 - 04 - 09 - 03 - 03 - 01 - 26 - 2
Victoria DA3 - 41 - 21 - 13 - 32 - 12 - 00 - 21 - 12 - 11 - 4