Dames VET 45A
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Leonidas D30-2
9
Cartouche D30-4
2
Hoeksche Waard D30-2
3
Victoria D30-5
0
Roomburg D30-2
1
Rotterdam D30-4
4
Leiden D30-2
0
Victoria D30-4
4
HUDITO D30-3
2
Voorhout D30-1
Zondag 17 maart
2
Victoria D30-5
2
Roomburg D30-2
2
Craeyenhout D30-2
3
HUDITO D30-3
4
Victoria D30-4
1
Hoeksche Waard D30-2
4
Voorhout D30-1
4
Leonidas D30-2
6
Cartouche D30-4
1
Leiden D30-2
Zondag 10 maart
10
Roomburg D30-2
0
Victoria D30-4
1
Hoeksche Waard D30-2
9
Cartouche D30-4
5
Leiden D30-2
1
Leonidas D30-2
2
HUDITO D30-3
1
Rotterdam D30-4
1
Craeyenhout D30-2
5
Voorhout D30-1
Zondag 3 maart
3
Leonidas D30-2
1
Hoeksche Waard D30-2
1
Cartouche D30-4
3
Roomburg D30-2
1
Rotterdam D30-4
4
Craeyenhout D30-2
1
Voorhout D30-1
1
Leiden D30-2
0
Victoria D30-5
4
HUDITO D30-3
Wedstrijdschema
Craeyenhout D30-2
Roomburg D30-2
Thuis
07-04-2024
12:30
Zandveld CH
Nr. 1173726
Hoeksche Waard D30-2
Craeyenhout D30-2
Uit
14-04-2024
10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1173732
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, Mijnsheerenland
Craeyenhout D30-2
Leiden D30-2
Thuis
21-04-2024
10:30
Zandveld CH
Nr. 1173739
Leonidas D30-2
Craeyenhout D30-2
Uit
12-05-2024
Nr. 1173748
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Craeyenhout D30-2
Cartouche D30-4
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173752
Victoria D30-4
Craeyenhout D30-2
Uit
02-06-2024
Nr. 1173757
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HUDITO D30-3 | 14 | 11 | 2 | 1 | 48 | 23 | 0 | 35 |
2. | Leiden D30-2 | 14 | 8 | 3 | 3 | 38 | 20 | 0 | 27 |
3. | Cartouche D30-4 | 14 | 8 | 1 | 5 | 47 | 20 | 0 | 25 |
4. | Roomburg D30-2 | 14 | 7 | 4 | 3 | 33 | 22 | 0 | 25 |
5. | Voorhout D30-1 | 14 | 7 | 3 | 4 | 36 | 30 | 0 | 24 |
6. | Craeyenhout D30-2 | 13 | 6 | 1 | 6 | 29 | 30 | 0 | 19 |
7. | Rotterdam D30-4 | 13 | 6 | 0 | 7 | 29 | 20 | 0 | 18 |
8. | Hoeksche Waard D30-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 24 | 38 | 0 | 15 |
9. | Victoria D30-5 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 | 35 | 0 | 11 |
10. | Victoria D30-4 | 13 | 3 | 2 | 8 | 21 | 44 | 0 | 11 |
11. | Leonidas D30-2 | 14 | 1 | 2 | 11 | 23 | 59 | 0 | 5 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (13)
M.J.M. van Adrichem
A.H. van Boxtel
E. Goderie
M.W. Hommels
M.W.J.A. Landheer
M.H.J. van Schaik
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:30
-
22:00
WK-veld (A)
Team resultaten
Leoni | HUDIT | Rotte | Hoeks | Victo | Carto | Leide | Victo | Roomb | Craey | Voorh | |
Leonidas D30-2 | 2 - 6 | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 9 | 2 - 2 | 3 - 5 | 2 - 4 | 1 - 4 | |||
HUDITO D30-3 | 2 - 1 | 6 - 0 | 3 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
Rotterdam D30-4 | 1 - 3 | 5 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | |||||
Hoeksche Waard D30-2 | 6 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 9 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | |||
Victoria D30-5 | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | ||||
Cartouche D30-4 | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 6 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 4 | ||||
Leiden D30-2 | 5 - 1 | 5 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 5 - 1 | 1 - 2 | ||||
Victoria D30-4 | 2 - 5 | 0 - 3 | 4 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | ||||
Roomburg D30-2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 6 | 0 - 0 | 10 - 0 | 1 - 1 | |||||
Craeyenhout D30-2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 4 | 4 - 0 | 1 - 5 | |||||
Voorhout D30-1 | 4 - 4 | 3 - 3 | 0 - 7 | 1 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 |