Dames VET 45A
4e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
4
Leonidas D30-2
1
Victoria D30-5
2
Roomburg D30-2
3
HUDITO D30-3
0
Hoeksche Waard D30-2
3
Craeyenhout D30-2
0
Leiden D30-2
3
Rotterdam D30-4
Woensdag 10 april
5
Cartouche D30-4
2
Victoria D30-4
Zondag 7 april
6
Craeyenhout D30-2
3
Roomburg D30-2
1
Rotterdam D30-4
1
Hoeksche Waard D30-2
1
Voorhout D30-1
2
Cartouche D30-4
0
Victoria D30-5
4
Leiden D30-2
3
Victoria D30-4
1
Leonidas D30-2
Zondag 24 maart
0
Leonidas D30-2
9
Cartouche D30-4
2
Hoeksche Waard D30-2
3
Victoria D30-5
0
Roomburg D30-2
1
Rotterdam D30-4
4
Leiden D30-2
0
Victoria D30-4
4
HUDITO D30-3
2
Voorhout D30-1
Wedstrijdschema
Craeyenhout D30-2
Leiden D30-2
Thuis
21-04-2024
10:30
Zandveld CH
Nr. 1173739
Leonidas D30-2
Craeyenhout D30-2
Uit
12-05-2024
Nr. 1173748
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Craeyenhout D30-2
Cartouche D30-4
Thuis
26-05-2024
Nr. 1173752
Victoria D30-4
Craeyenhout D30-2
Uit
02-06-2024
Nr. 1173757
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Craeyenhout D30-2
Victoria D30-5
Thuis
09-06-2024
Nr. 1173765
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HUDITO D30-3 | 15 | 12 | 2 | 1 | 51 | 25 | 0 | 38 |
2. | Cartouche D30-4 | 16 | 10 | 1 | 5 | 54 | 23 | 0 | 31 |
3. | Leiden D30-2 | 16 | 9 | 3 | 4 | 42 | 23 | 0 | 30 |
4. | Craeyenhout D30-2 | 15 | 8 | 1 | 6 | 38 | 33 | 0 | 25 |
5. | Roomburg D30-2 | 16 | 7 | 4 | 5 | 38 | 31 | 0 | 25 |
6. | Voorhout D30-1 | 15 | 7 | 3 | 5 | 37 | 32 | 0 | 24 |
7. | Rotterdam D30-4 | 15 | 7 | 1 | 7 | 33 | 21 | 0 | 22 |
8. | Hoeksche Waard D30-2 | 16 | 5 | 1 | 10 | 25 | 42 | 0 | 16 |
9. | Victoria D30-4 | 15 | 4 | 2 | 9 | 26 | 50 | 0 | 14 |
10. | Victoria D30-5 | 15 | 3 | 2 | 10 | 14 | 43 | 0 | 11 |
11. | Leonidas D30-2 | 16 | 2 | 2 | 12 | 28 | 63 | 0 | 8 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (13)
M.J.M. van Adrichem
A.H. van Boxtel
E. Goderie
M.W. Hommels
M.W.J.A. Landheer
M.H.J. van Schaik
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:30
-
22:00
WK-veld (A)
Team resultaten
Leoni | HUDIT | Rotte | Hoeks | Victo | Carto | Leide | Victo | Roomb | Craey | Voorh | |
Leonidas D30-2 | 2 - 6 | 0 - 3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 9 | 2 - 2 | 3 - 5 | 2 - 4 | 1 - 4 | ||
HUDITO D30-3 | 2 - 1 | 6 - 0 | 3 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
Rotterdam D30-4 | 1 - 3 | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 4 | ||||
Hoeksche Waard D30-2 | 6 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 9 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | ||
Victoria D30-5 | 2 - 1 | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
Cartouche D30-4 | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 6 - 1 | 5 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 4 | |||
Leiden D30-2 | 5 - 1 | 0 - 3 | 5 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 5 - 1 | 1 - 2 | |||
Victoria D30-4 | 3 - 1 | 2 - 5 | 0 - 3 | 4 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | |||
Roomburg D30-2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 6 | 0 - 0 | 10 - 0 | 1 - 1 | ||||
Craeyenhout D30-2 | 4 - 2 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 4 | 4 - 0 | 6 - 3 | 1 - 5 | ||||
Voorhout D30-1 | 4 - 4 | 3 - 3 | 0 - 7 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 |