Dames 7

4e klasse Dames Jong Senioren Poule A

10e in poule 4e klasse Dames Jong Senioren Poule A

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule 4e klasse Dames Jong Senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk DJ32217239023053
2.HDS DJ32214625921048
3.HGC DJ1 (D5)2213548252044
4.Klein Zwitserland DJ52213187050040
5.Alecto DJ92211386549036
6.Thor DJ2 (D3)229763933034
7.Leiden-Leidse Studs DJ142283115557027
8.Leiden DJ132283115764027
9.Victoria DJ132275104150026
10.Craeyenhout DJ722501733107015
11.Forescate DJ52242162872014
12.Westland DJ52241173475013

Team resultaten

AleCraForHDSHGCKleLeiLeiNooThoVicWes
Alecto DJ93 - 28 - 03 - 51 - 33 - 65 - 03 - 31 - 12 - 01 - 36 - 1
Craeyenhout DJ72 - 63 - 20 - 11 - 91 - 61 - 02 - 70 - 50 - 85 - 03 - 1
Forescate DJ51 - 35 - 10 - 73 - 73 - 22 - 31 - 30 - 61 - 20 - 02 - 0
HDS DJ33 - 29 - 11 - 12 - 20 - 06 - 02 - 11 - 13 - 14 - 0
HGC DJ16 - 02 - 13 - 23 - 31 - 54 - 46 - 33 - 02 - 34 - 08 - 3
Klein Zwitserland DJ54 - 26 - 13 - 20 - 24 - 22 - 34 - 03 - 50 - 24 - 25 - 3
Leiden DJ132 - 36 - 37 - 03 - 05 - 53 - 13 - 52 - 60 - 25 - 25 - 2
Leiden DJ141 - 38 - 13 - 00 - 21 - 32 - 53 - 23 - 22 - 22 - 26 - 1
Noordwijk DJ32 - 014 - 13 - 01 - 08 - 16 - 24 - 15 - 16 - 02 - 13 - 0
Thor DJ21 - 12 - 12 - 11 - 11 - 23 - 41 - 12 - 10 - 23 - 00 - 2
Victoria DJ130 - 36 - 14 - 01 - 22 - 23 - 23 - 22 - 01 - 12 - 24 - 2
Westland DJ53 - 61 - 21 - 20 - 20 - 41 - 24 - 03 - 11 - 71 - 14 - 2