Dames 6

9e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Dames 6
Schiedam D11
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 560696
Pijnacker D5
Dames 6
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 560704
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
Dames 6
Groen-Geel D15
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 560705
Berkel Rodenrijs D3
Dames 6
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 560709
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
Dames 6
HUDITO D7
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 560715
Alecto/Augustinus D8
Dames 6
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 560719
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D5109104610028
2.Alecto-Augustinus D810901597027
3.Leonidas D26108114113025
4.HUDITO D7107034310021
5.Leiden-Quintus D10105053028015
6.Berkel-Rodenrijs D3104151724013
7.Groen-Geel D15103251130011
8.HDS D4103162645010
9.Craeyenhout D610226242808
10.Wateringse veld D311209116333
11.Schiedam D1111001165600

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

do
19:30
-
20:30
Zandveld (A)
Fred
Volledig schema

Team resultaten

HGC DWaterPijnaSchieLeoniAlectHDS DCraeyLeideHUDITGroenBerke
HGC D5
Wateringse veld D33 - 10 - 74 - 80 - 80 - 1
Pijnacker D58 - 04 - 13 - 24 - 0
Schiedam D110 - 31 - 50 - 70 - 70 - 3
Leonidas D262 - 22 - 38 - 26 - 24 - 24 - 1
Alecto-Augustinus D816 - 012 - 09 - 02 - 07 - 0
HDS D42 - 45 - 01 - 21 - 123 - 1
Craeyenhout D66 - 02 - 41 - 33 - 33 - 51 - 4
Leiden-Quintus D104 - 11 - 51 - 25 - 2
HUDITO D70 - 31 - 31 - 06 - 04 - 1
Groen-Geel D150 - 90 - 21 - 14 - 30 - 4
Berkel-Rodenrijs D32 - 04 - 10 - 32 - 11 - 1