Dames 5
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Donderdag 18 april
Craeyenhout D5
Leonidas D29
Voorne D3
Alecto-Augustinus D9
Dinsdag 16 april
2
Groen-Geel D17
3
Leonidas D28
Zondag 14 april
2
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D15
1
Groen-Geel D18
10
Delfshaven D5
0
Roomburg D11
2
Groen-Geel D16
Zondag 7 april
5
Leonidas D28
1
Klein Zwitserland D8
13
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D18
2
Groen-Geel D16
0
Groen-Geel D17
1
Groen-Geel D15
1
Voorne D3
6
Leonidas D29
0
Roomburg D11
Zondag 24 maart
0
Roomburg D11
5
Delfshaven D5
3
Craeyenhout D5
2
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D17
3
Leonidas D29
2
Groen-Geel D18
0
Groen-Geel D15
3
Voorne D3
0
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D16
4
Leonidas D28
Wedstrijdschema
Craeyenhout D5
Leonidas D29
Thuis
18-04-2024
20:00
Zandveld CH
Nr. 1173474
Groen-Geel D16
Craeyenhout D5
Uit
21-04-2024
12:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173479
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Delfshaven D5
Craeyenhout D5
Uit
05-05-2024
Nr. 1173470
Locatie: Olympia Sportcomplex, Rotterdam
Craeyenhout D5
Groen-Geel D17
Thuis
12-05-2024
10:30
Zandveld CH
Nr. 1173484
Roomburg D11
Craeyenhout D5
Uit
26-05-2024
16:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1173488
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Leonidas D28
Craeyenhout D5
Uit
02-06-2024
Nr. 1173497
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Poule stand (3e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D28 | 16 | 15 | 0 | 1 | 100 | 16 | 0 | 45 |
2. | Delfshaven D5 | 15 | 11 | 1 | 3 | 68 | 14 | 0 | 34 |
3. | Craeyenhout D5 | 13 | 11 | 1 | 1 | 55 | 11 | 0 | 34 |
4. | Alecto-Augustinus D9 | 15 | 10 | 1 | 4 | 55 | 11 | 0 | 31 |
5. | Groen-Geel D16 | 16 | 8 | 2 | 6 | 39 | 22 | 0 | 26 |
6. | Leonidas D29 | 15 | 7 | 3 | 5 | 52 | 33 | 0 | 24 |
7. | Klein Zwitserland D8 | 15 | 6 | 2 | 7 | 27 | 28 | 0 | 20 |
8. | Groen-Geel D17 | 15 | 4 | 0 | 11 | 23 | 40 | 0 | 12 |
9. | Groen-Geel D18 | 15 | 2 | 1 | 12 | 8 | 122 | 0 | 7 |
10. | Voorne D3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 12 | 0 | 5 |
11. | Groen-Geel D15 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9 | 58 | 0 | 4 |
12. | Roomburg D11 | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 75 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:00
-
21:00
Zandveld CH (A)
Fred
Team resultaten
Voorn | Delfs | Roomb | Alect | Craey | Leoni | Leoni | Klein | Groen | Groen | Groen | Groen | |
Voorne D3 | - | - | - | 1 - 5 | - | 3 - 0 | - | - | - | |||
Delfshaven D5 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 3 | 15 - 0 | |||||
Roomburg D11 | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 7 | 0 - 10 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 6 | 0 - 1 | ||||
Alecto-Augustinus D9 | - | 4 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 7 - 0 | 13 - 0 | |||
Craeyenhout D5 | - | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | - | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | |||
Leonidas D29 | - | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 4 | 1 - 10 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 1 | ||||
Leonidas D28 | 5 - 0 | 5 - 2 | 10 - 0 | 7 - 1 | 5 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 16 - 1 | ||||
Klein Zwitserland D8 | - | 4 - 0 | 0 - 4 | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
Groen-Geel D17 | - | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | - | ||||
Groen-Geel D16 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | 8 - 0 | ||||
Groen-Geel D15 | 1 - 1 | 0 - 12 | - | 0 - 9 | 0 - 10 | - | 0 - 2 | 0 - 8 | - | |||
Groen-Geel D18 | 1 - 1 | 1 - 10 | 0 - 8 | 0 - 12 | 0 - 13 | 0 - 10 | 1 - 6 | 1 - 9 | 2 - 0 |