Dames 4

6e in poule Dames senioren reserve 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

HUDITO D4
Dames 4
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 568790
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Dames 4
Roomburg D5
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 568794
Dopie D2
Dames 4
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 568799
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
Dames 4
Victoria D5
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 568806
Rijswijk D2
Dames 4
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 568814
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Dames 4
HDS D3
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 568818

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft D4118123519025
2.Victoria D5117313414024
3.Schiedam D3117042316021
4.DSHC D3116232623020
5.Dopie D2-O115332517018
6.Craeyenhout D4115152124016
7.Leonidas D9115062923015
8.Rijswijk D2115061823015
9.HDS D3114161216013
10.Groen-Geel D4113172025010
11.HUDITO D411308173009
12.Roomburg D511209144406

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

di
19:30
-
21:30
Zandveld (B)
Fred
Volledig schema

Team resultaten

HDS DSchieVictoRijswRoombRing LeoniHUDITGroenDSHC DopieCraey
HDS D30 - 20 - 11 - 01 - 21 - 0
Schiedam D32 - 02 - 13 - 11 - 22 - 12 - 3
Victoria D53 - 35 - 24 - 20 - 02 - 0
Rijswijk D20 - 12 - 53 - 20 - 22 - 4
Roomburg D51 - 30 - 71 - 43 - 22 - 11 - 5
Ring Pass Delft D45 - 14 - 14 - 21 - 22 - 43 - 2
Leonidas D91 - 51 - 39 - 12 - 35 - 0
HUDITO D42 - 10 - 32 - 12 - 32 - 41 - 3
Groen-Geel D41 - 11 - 31 - 24 - 33 - 12 - 5
DSHC D30 - 34 - 12 - 22 - 00 - 32 - 5
Dopie D2-O3 - 12 - 35 - 20 - 11 - 1
Craeyenhout D40 - 21 - 53 - 12 - 12 - 2