Dames 4
7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
1
Roomburg D9
1
Cartouche D4
4
Leiden D10
0
Craeyenhout D4
3
Klein Zwitserland D6
1
Leonidas D25
8
Forescate D2-O
1
Schiedam D9
4
Alecto-Augustinus D8
2
Groen-Geel D14
Zondag 7 april
2
Leonidas D25
0
Alecto-Augustinus D8
0
Groen-Geel D13
5
Forescate D2-O
4
Craeyenhout D4
5
Klein Zwitserland D6
1
Schiedam D9
10
Roomburg D9
1
Cartouche D4
2
Leiden D10
0
Groen-Geel D14
10
Leonidas D21
Zondag 24 maart
5
Roomburg D9
0
Groen-Geel D13
6
Leonidas D21
1
Leonidas D25
4
Leiden D10
2
Schiedam D9
3
Forescate D2-O
2
Groen-Geel D14
3
Alecto-Augustinus D8
3
Klein Zwitserland D6
2
Cartouche D4
0
Craeyenhout D4
Wedstrijdschema
Craeyenhout D4
Leonidas D25
Thuis
21-04-2024
12:30
Zandveld CH
Nr. 1172972
Roomburg D9
Craeyenhout D4
Uit
12-05-2024
12:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1172975
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Craeyenhout D4
Groen-Geel D14
Thuis
26-05-2024
Nr. 1172984
Craeyenhout D4
Forescate D2-O
Thuis
02-06-2024
Nr. 1172990
Groen-Geel D13
Craeyenhout D4
Uit
09-06-2024
09:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 1172996
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D21 | 16 | 15 | 1 | 0 | 76 | 18 | 0 | 46 |
2. | Roomburg D9 | 17 | 12 | 3 | 2 | 61 | 14 | 0 | 39 |
3. | Forescate D2-O | 17 | 12 | 1 | 4 | 69 | 21 | 0 | 37 |
4. | Leiden D10 | 17 | 12 | 0 | 5 | 45 | 20 | 0 | 36 |
5. | Klein Zwitserland D6 | 17 | 11 | 1 | 5 | 56 | 30 | 0 | 34 |
6. | Cartouche D4 | 17 | 5 | 3 | 9 | 27 | 27 | 0 | 18 |
7. | Craeyenhout D4 | 17 | 5 | 2 | 10 | 23 | 42 | 0 | 17 |
8. | Alecto-Augustinus D8 | 17 | 5 | 3 | 9 | 29 | 61 | 3 | 15 |
9. | Leonidas D25 | 17 | 4 | 3 | 10 | 21 | 50 | 0 | 15 |
10. | Schiedam D9 | 17 | 4 | 2 | 11 | 25 | 62 | 3 | 11 |
11. | Groen-Geel D14 | 17 | 3 | 2 | 12 | 13 | 56 | 0 | 11 |
12. | Groen-Geel D13 | 16 | 2 | 1 | 13 | 10 | 54 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (13)
C.A.M. van Keulen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
do
20:00
-
21:00
Zandveld CH (A)
Fred
Team resultaten
Schie | Leoni | Alect | Leoni | Roomb | Leide | Klein | Groen | Groen | Fores | Craey | Carto | |
Schiedam D9 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 10 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||||
Leonidas D25 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 2 - 6 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Alecto-Augustinus D8 | 4 - 0 | 0 - 8 | 0 - 6 | 3 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 7 | 3 - 2 | 1 - 6 | |||
Leonidas D21 | 4 - 1 | 6 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 4 - 3 | 6 - 2 | ||||
Roomburg D9 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||
Leiden D10 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | ||||
Klein Zwitserland D6 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 6 - 0 | 3 - 2 | 8 - 0 | |||
Groen-Geel D14 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 10 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | |||
Groen-Geel D13 | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 2 - 4 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 0 | ||||
Forescate D2-O | 8 - 1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
Craeyenhout D4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 4 - 5 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
Cartouche D4 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 |