Dames 1
Uitslag
Zondag 14 april
2
Alphen D1
3
Westerpark D1
0
Alecto D1
1
Noordwijk D1
0
Alliance D1
4
Groen-Geel D1
0
Qui Vive D1
3
Reigers D1
4
Westland D1
1
Haarlem D1
3
Forescate D1
2
Craeyenhout D1
Zondag 7 april
2
Groen-Geel D1
0
Qui Vive D1
3
Noordwijk D1
0
Alliance D1
0
Westerpark D1
1
Alecto D1
8
Craeyenhout D1
4
Alphen D1
0
Haarlem D1
3
Forescate D1
2
Reigers D1
2
Westland D1
Zondag 24 maart
0
Alphen D1
1
Haarlem D1
5
Alecto D1
0
Craeyenhout D1
1
Alliance D1
1
Westerpark D1
1
Qui Vive D1
2
Noordwijk D1
1
Groen-Geel D1
1
Reigers D1
3
Forescate D1
2
Westland D1
Wedstrijdschema
Craeyenhout D1
Westland D1
Thuis
21-04-2024
12:45
WK-veld
Nr. 1156561
Haarlem D1
Craeyenhout D1
Uit
28-04-2024
12:45
Veld 2 Crisp (Waterveld)
Nr. 1156566
Locatie: Sportpark Vergierdeweg, Haarlem
Reigers D1
Craeyenhout D1
Uit
12-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156574
Locatie: Sportpark Arnolduspark, Hoofddorp
Craeyenhout D1
Westerpark D1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1156576
Noordwijk D1
Craeyenhout D1
Uit
02-06-2024
12:45
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1156585
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk D1 | 17 | 11 | 3 | 3 | 41 | 22 | 0 | 36 |
2. | Groen-Geel D1 | 17 | 9 | 4 | 4 | 36 | 18 | 0 | 31 |
3. | Reigers D1 | 17 | 8 | 7 | 2 | 43 | 25 | 0 | 31 |
4. | Forescate D1 | 17 | 9 | 3 | 5 | 38 | 27 | 0 | 30 |
5. | Alecto D1 | 17 | 7 | 6 | 4 | 34 | 20 | 0 | 27 |
6. | Westerpark D1 | 17 | 7 | 5 | 5 | 28 | 24 | 0 | 26 |
7. | Craeyenhout D1 | 17 | 7 | 4 | 6 | 37 | 40 | 0 | 25 |
8. | Qui Vive D1 | 17 | 6 | 7 | 4 | 23 | 25 | 0 | 25 |
9. | Westland D1 | 17 | 6 | 5 | 6 | 35 | 30 | 0 | 23 |
10. | Haarlem D1 | 17 | 4 | 4 | 9 | 25 | 34 | 0 | 16 |
11. | Alliance D1 | 17 | 2 | 3 | 12 | 15 | 40 | 0 | 9 |
12. | Alphen D1 | 17 | 0 | 1 | 16 | 20 | 70 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Warande D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 |
2. | Zwart-Wit D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
3. | DSHC D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
4. | Gouda D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
5. | Etten-Leur D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
6. | HUDITO D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
7. | Pollux D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
8. | Craeyenhout D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
9. | Roomburg D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
10. | Derby D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
11. | Forescate D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
12. | Rapid D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
13. | Westland D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
14. | Ommoord D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
D.A. Buursen
N.A. Pieters
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
21:30
WK-veld (AB)
Arthur
do
19:00
-
21:30
WK-veld (B)
Arthur
Team resultaten
Weste | Qui V | Groen | Craey | Noord | Reige | Haarl | Fores | Alphe | Allia | Alect | Westl | |
Westerpark D1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | ||||
Qui Vive D1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
Groen-Geel D1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
Craeyenhout D1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 8 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | |||
Noordwijk D1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | ||||
Reigers D1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 2 | 2 - 2 | ||||
Haarlem D1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 4 | 3 - 3 | 0 - 3 | 5 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||
Forescate D1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
Alphen D1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 6 | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 7 | 0 - 2 | |||
Alliance D1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 4 | 1 - 7 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Alecto D1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 4 | |||
Westland D1 | 2 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 3 | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 |
Etten | Craey | Rapid | Pollu | Ommoo | Fores | Waran | Derby | Roomb | Zwart | Westl | Gouda | DSHC | HUDIT | |
Etten-Leur D1 | 2 - 1 | |||||||||||||
Craeyenhout D1 | ||||||||||||||
Rapid D1 | 0 - 1 | |||||||||||||
Pollux D1 | 1 - 1 | |||||||||||||
Ommoord D1 | 1 - 3 | |||||||||||||
Forescate D1 | ||||||||||||||
Warande D1 | 5 - 3 | |||||||||||||
Derby D1 | ||||||||||||||
Roomburg D1 | ||||||||||||||
Zwart-Wit D1 | ||||||||||||||
Westland D1 | ||||||||||||||
Gouda D1 | 3 - 2 | |||||||||||||
DSHC D1 | 3 - 2 | |||||||||||||
HUDITO D1 |