Dames 1
Uitslag
Dinsdag 23 april
Westland D1
Westerpark D1
Zondag 21 april
0
Craeyenhout D1
1
Westland D1
3
Qui Vive D1
1
Alliance D1
2
Groen-Geel D1
1
Alecto D1
3
Noordwijk D1
2
Alphen D1
0
Westerpark D1
4
Forescate D1
1
Reigers D1
1
Haarlem D1
Zondag 14 april
2
Alphen D1
3
Westerpark D1
0
Alecto D1
1
Noordwijk D1
0
Alliance D1
4
Groen-Geel D1
0
Qui Vive D1
3
Reigers D1
4
Westland D1
1
Haarlem D1
3
Forescate D1
2
Craeyenhout D1
Zondag 7 april
2
Groen-Geel D1
0
Qui Vive D1
3
Noordwijk D1
0
Alliance D1
0
Westerpark D1
1
Alecto D1
8
Craeyenhout D1
4
Alphen D1
0
Haarlem D1
3
Forescate D1
2
Reigers D1
2
Westland D1
Wedstrijdschema
Haarlem D1
Craeyenhout D1
Uit
28-04-2024
12:45
Veld 2 Crisp (Waterveld)
Nr. 1156566
Locatie: Sportpark Vergierdeweg, Haarlem
Reigers D1
Craeyenhout D1
Uit
12-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156574
Locatie: Sportpark Arnolduspark, Hoofddorp
Craeyenhout D1
Westerpark D1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1156576
Noordwijk D1
Craeyenhout D1
Uit
02-06-2024
12:45
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1156585
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk D1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 44 | 24 | 0 | 39 |
2. | Groen-Geel D1 | 18 | 10 | 4 | 4 | 38 | 19 | 0 | 34 |
3. | Forescate D1 | 18 | 10 | 3 | 5 | 42 | 27 | 0 | 33 |
4. | Reigers D1 | 18 | 8 | 8 | 2 | 44 | 26 | 0 | 32 |
5. | Qui Vive D1 | 18 | 7 | 7 | 4 | 26 | 26 | 0 | 28 |
6. | Alecto D1 | 18 | 7 | 6 | 5 | 35 | 22 | 0 | 27 |
7. | Westland D1 | 18 | 7 | 5 | 6 | 36 | 30 | 0 | 26 |
8. | Westerpark D1 | 18 | 7 | 5 | 6 | 28 | 28 | 0 | 26 |
9. | Craeyenhout D1 | 18 | 7 | 4 | 7 | 37 | 41 | 0 | 25 |
10. | Haarlem D1 | 18 | 4 | 5 | 9 | 26 | 35 | 0 | 17 |
11. | Alliance D1 | 18 | 2 | 3 | 13 | 16 | 43 | 0 | 9 |
12. | Alphen D1 | 18 | 0 | 1 | 17 | 22 | 73 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Warande D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 |
2. | Zwart-Wit D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
3. | DSHC D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
4. | Gouda D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 |
5. | Etten-Leur D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
6. | HUDITO D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
7. | Pollux D1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
8. | Craeyenhout D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
9. | Roomburg D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
10. | Derby D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
11. | Forescate D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
12. | Rapid D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
13. | Westland D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 |
14. | Ommoord D1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
D.A. Buursen
N.A. Pieters
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
21:30
WK-veld (AB)
Arthur
do
19:00
-
21:30
WK-veld (B)
Arthur
Team resultaten
Weste | Qui V | Groen | Craey | Noord | Reige | Haarl | Fores | Alphe | Allia | Alect | Westl | |
Westerpark D1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | |||
Qui Vive D1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | |||
Groen-Geel D1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
Craeyenhout D1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 4 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 8 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||
Noordwijk D1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | |||
Reigers D1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 2 | 2 - 2 | |||
Haarlem D1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 4 | 3 - 3 | 0 - 3 | 5 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||
Forescate D1 | 0 - 3 | 2 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 5 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
Alphen D1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 6 | 0 - 1 | 0 - 4 | 0 - 7 | 0 - 2 | |||
Alliance D1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 4 | 1 - 7 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Alecto D1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 4 - 4 | |||
Westland D1 | - | 2 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 3 | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 |
Etten | Craey | Rapid | Pollu | Ommoo | Fores | Waran | Derby | Roomb | Zwart | Westl | Gouda | DSHC | HUDIT | |
Etten-Leur D1 | 2 - 1 | |||||||||||||
Craeyenhout D1 | ||||||||||||||
Rapid D1 | 0 - 1 | |||||||||||||
Pollux D1 | 1 - 1 | |||||||||||||
Ommoord D1 | 1 - 3 | |||||||||||||
Forescate D1 | ||||||||||||||
Warande D1 | 5 - 3 | |||||||||||||
Derby D1 | ||||||||||||||
Roomburg D1 | ||||||||||||||
Zwart-Wit D1 | ||||||||||||||
Westland D1 | ||||||||||||||
Gouda D1 | 3 - 2 | |||||||||||||
DSHC D1 | 3 - 2 | |||||||||||||
HUDITO D1 |