JO19-4

8e in poule 3e klasse 4
2e in poule Groep 3 01
10e in poule 3e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 januari
2
VVSB JO19-2
1
FC Oegstgeest JO19-2
1
SEV JO19-1
5
SVC'08 JO19-2
2
RKDEO JO19-3
3
Forum Sport JO19-3
4
Stompwijk'92 JO19-1
1
VUC JO19-1
4
Rijnsburgse Boys JO19-3
2
HBS JO19-4
Zondag 19 januari
3
Graaf W II VAC JO19-2
4
HVV JO19-2

Wedstrijdschema

FC Oegstgeest JO19-2
JO19-4
Uit
25-01-2020 10:00
Nr. 14313324CO
Sportpark: de Voscuyl 19, 2341 BJ OEGSTGEEST
Stompwijk'92 JO19-1
JO19-4
Uit
01-02-2020 14:45
Nr. 14313409CO
Sportpark: Klaverblad 13, 2266 JK LEIDSCHENDAM
JO19-4
Graaf W II VAC JO19-2
Thuis
08-02-2020 15:30
Nr. 14313172CO
JO19-4
Forum Sport JO19-3
Thuis
07-03-2020 16:40
Nr. 14313174CO
VUC JO19-1
JO19-4
Uit
14-03-2020 12:30
Nr. 14313898CO
Sportpark: Het Kleine Loo 1, 2592 BW 'S-GRAVENHAGE
RKDEO JO19-3
JO19-4
Uit
28-03-2020 13:45
Nr. 14312936CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHL JO19-2109014213027
2.Wippolder JO19-386023022018
3.SVC'08 JO19-285032215015
4.Forum Sport JO19-384223710014
5.SEV JO19-184222517014
6.HVV JO19-284132123013
7.RKDEO JO19-394143831013
8.HBS JO19-494051517012
9.Concordia JO19-310208184706
10.Nootdorp JO19-28107103303
11.Graaf W II VAC JO19-38107144403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO19-3330018609
2.HBS JO19-4320115706
3.RAS JO19-131022703
4.Quick JO19-4300331800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVC'08 JO19-211005103
2.Stompwijk'92 JO19-111004103
3.Rijnsburgse Boys JO19-311004203
4.HVV JO19-211004303
5.Forum Sport JO19-311003203
6.VVSB JO19-211002103
7.Graaf W II VAC JO19-210013400
8.RKDEO JO19-310012300
9.FC Oegstgeest JO19-210011200
10.HBS JO19-410012400
11.VUC JO19-110011400
12.SEV JO19-110011500

Begeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
John Boerema
wo
19:00
-
20:00
Veld 2 (A)
John Boerema
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 01".

FCOForGraHBSHVVRijRKDSEVStoSVCVUCVVS
FC Oegstgeest JO19-2
Forum Sport JO19-3
Graaf W II VAC JO19-23 - 4
HBS JO19-4
HVV JO19-2
Rijnsburgse Boys JO19-34 - 2
RKDEO JO19-32 - 3
SEV JO19-11 - 5
Stompwijk'92 JO19-14 - 1
SVC'08 JO19-2
VUC JO19-1
VVSB JO19-22 - 1