Indeling Jo17

De afgelopen weken heeft de jeugdcommissie in samenspraak met technischecommissie en trainers de volgende indeling voor de Jo17-lijn samengesteld. 
We hebben geprobeerd dit zo gedegen mogelijk te doen. Mocht u toelichting willen op een bepaalde keuze dan kunt u contact opnemen met de lijn-coordinator . Ook voor andere vragen en/of opmerkingen over het jeugdvoetbal kunt u hier terecht.

 

JO17-sel 1e klasse   JO17-2 2e klasse
Berg, Mikey van den   15 spelers uit O17-sel
Bergeijk, Timme van    
Boddendijk, Tinko    
Boer, Koen de    
Boer, Steyn de    
Brijker, Bram    
Buck, Bram de    
Camerlink, Phenix    
Dijk, Luc van    
Emuze, Simon    
Gioia, Francesco    
Gopal, Riciano    
Hijkoop, Nymo van    
Hooft, Jasper    
Hueting, Mink    
Kramer, Ralf    
Kuijsten, Stan    
Lammerding, Owen (K)    
Leeuwen, Luca van    
Meij, Benk van der    
Molleman, Jonathan    
Mos, Marco    
Mos, Sander    
Razab-Sekh, Djilani    
Schellekens, Max    
Treffers, Daniël (K)    
Vallentin, Philip    
Verheul, Sieb    
Warmenhoven, Stijn    
Wetzel, Boris  

 

 

 

JO17-3 3e klasse   JO17-4 3e klasse
Bonnet, Pascal   Dijk, Tom van
Hoef, Jelle van der   Baltusis, Yev
Mann, John   Boogert, Damian
Nasri, Abdallah el (K)   Brady, Jonathan
Pistoor, Julius   Bruijn, Xanti de
Storm, Ian   Coers, Sem
Tuyt, Mats   Grave, Broer de (K)
Vos, Jesse   Hamel, Luc
Waesberge, Casper van   Heslenfeld, Niels
Zwan van der, Fabrice   Meijer, Mees
Camerlink, Dali   Schaik, Bas van
Hoeven, Tijn van der   Stadhouder, Olaf
Jol, Casper   Ulden, Jesse van
Koopmans, Bart   Viseé, Yoran
Looze, Jippe   Beers,Jeroen van

 

JO17-5 4e klasse   JO17-6 4e klasse
Groenewegen, Thomas   Prins, Diederik
Meer, Rikke-Jeen van der   Harst, Tom van der
Alami, Farzad   Hattem, Pepijn van
Badur, Zeynel   Hendriksen, Lorain
Beijersbergen, Thijmen   Koopman, Daan
Dommisse, Sjoerd   Laan, Niels van der (K)
Goldman, Fabian   Mahboeb, Caya
Koper, Jan   Meerema, Kasper
Limpens, Justus (K)   Mulder, Nicky
Mooij, Craig   Oldenbeuving, Yann
Schingen, Dantes van   Pechler, Fabian
Treffers, Ian   Timmers, Cas
Wieser, Robin   Wijnen, Thomas
Zoggagh, Bader   Wong, Luka
Gerritsen, Nigel   Pennings, Taco

 

JO17-7 5e klasse   JO17-8 5e klasse
Bosma, Roemer   Bos, Ferron van den
Gordijn, Jimi   Brouwer, Koen
Kroft, Lars van der   Massaro, Mass
Law, Otto   Monpellier, Valentijn
Sparreboom, Teun (K)   Ogier, Ethan
Boes, Robin   Sousa Nascimento, Maurits de
Hoogerbrug, Silver   Booma, Mika van
Krispijn, Jozua   Chatenier, Wolf du
Maas, Colin   Dongen, Yannick van (K)
Mooij, Rick Robert   Heuker, Kuno
Oosten, Thijmen van 't   Moeys, Jeroen
Pleijsier, Jules   Wieffering, Michiel
Ramlal, Kirtan   Zwezerijnen, Noah
Schaik, Daan van   Heemskerk, Leon
Veraar, Kai   Bruijn, Alejandro
Voorlopige indeling jeugdvoetbal overzicht