Indeling Jo15

De afgelopen weken heeft de jeugdcommissie in samenspraak met technischecommissie en trainers de volgende indeling voor de Jo15-lijn samengesteld. 
We hebben geprobeerd dit zo gedegen mogelijk te doen. Mocht u toelichting willen op een bepaalde keuze dan kunt u contact opnemen met de lijn-coordinator . Ook voor andere vragen en/of opmerkingen over het jeugdvoetbal kunt u hier terecht.

 

JO15-1 - Hoofdklasse   JO15-2 - 1e klasse
1. Soericho Augustuszoon(k)   Job Hendricksen
2. Boyd Schildkamp   Stan Heins
3. Mathisse Tjin   Tangui v Schingen
4. Julian van der Raad   Noah v Vliet
5. Tristan Wolf   Thijmen Pechler
6. Martijn van Broek   Thijn Slootmaker
7. Skip van der Waal   Sepp Pistoor
8. Jasper Bongers   Tommy Hacket
9. Staf Spijkerman   Micha Knoester
10. Ryan Kleij   Jip Visser
11. Sammy Rehman   Selectiespeler van O15-1
12. Axel Homan   Selectiespeler van O15-1
13. Kai Franken   Selectiespeler van O15-1
14. Joaquin Smid   Selectiespeler van O15-1
15. Manuel Fransisco    
16. Justus van Kuijk    
17. Bryan van der Smitte    
18. Stan van Dijk    
19 Pascal Sneep (k)  

 

 

J015-3 1e klasse   JO15-4 3e klasse
Niels de Leeuw(k)   Dekker, A.G. (Arthur)
Thomas Lubach   Aartsen, D. (Daan)
Thijs Pennings   Huisman, D.L.D. (Djordi)
Rik Visser   Eissens, F. (Floris)
Ties Tolenaars   Zuidema, R.L. (Roeland)
Daan Rietveld   Aliahmad, M.T.M. (Talib)
Ole Glotzbach   Schotman, J. (Joseph)
Quinten Moenoe   Diagne, M. (Mohammed)
Jelle Harland   Geerling, W.J. (Wessel)
Cas Schellekens   Hamelynck, M.J. (Mees)
Lawrence Goddijn   Bruijn, R.P. (Renzo)
Thijs Boender   Berg, M.C. van den (Thijs)
Boaz van Ulden   Rueb, T.J. (Tobias)
Nout Hemmelder   Gleym, J.T. (Jeremi)
Kaj Spiegeler   Scholte, M.M.R (Martijn)K)
Vree, M.F. (Mitchel)   Jellema, T.J. (Ties)

 

JO15-5 4e klasse   JO15-6 4e klasse
Rohde, O.H.B. (Olivier)   Nolde, M.S. (Monty)
Janssen, S.T. (Sebastiaan)   Poter, J.F. de (Jonas)
Spaans, S.A. (Sander)(k)   Rijke, G.E. (Govert)
Prins, K.A.H. (Karsten)   Groot, D. de (Didi)
Koetsier, Z. (Zana)   Hoogendoorn, S. (Sascha)
Dorst, T. van (Thomas)   Klink, Y. (Yoram)
Kassogue, A.I. (Ambatimbe)   Vathauer, M.D. (Mick)
Aldewereld, K. (Kjell)   Wit, M. de (Marijn)
Boss, B.L. (Bert)   Bos, D.E. (Dieter)
Jong, N.S. de (Nickolai)   Wieringen, M.M.J. van (Max)
Montenarie, L. (Lasse)   Harst, J.J. van der (Joost)
Mahboeb, S.J. (Senne)   Verbeek, M.M. (Maks)
Brinkmann, L.W. (Lode)   Verelzen, F. (Freek)
Pulles, M.J.A. (Matthijs)   Pit, C.F. (Christiaan)(k)
Oeveren, M.l.M. van (Marijn)   Wieser, F.G.W. (Fokko)
Boogert, D.W. (Duco)  

Schavemaker, J.N. (Jan)

 

JO15-7 5 klasse
Wendel de Joode, D. van (Dirk)
Livius, M.B. (Morris)
Stoute, S. (Sem)
Sietsma, E.A. (Alexander)
Liebe, B.J. (Beau)
Langkruis, J.S. van de (Joris)
Goderie, T.D. (Tobias)
Beijer, S. (Stijn)
Eilander, L.A.C. (Levijn)
Putten, L.H. van (Rens)(k)
Vermeulen, E.J. (Enne)
Mooij, J. (Jay)
Bekker, A.J. de (Alec)
Noordeloos, S.J. (Sem)
Loggers, P.M.B. (Pepijn)
Jongh, T.T. de (Timo)
Voorlopige indeling jeugdvoetbal overzicht